Popis úřadu

ÚŘEDNÍ HODINY:

pondělí:      8:00 - 12:00,    13:00 - 18:00 
středa:        8:00 - 12:00,    13:00 - 18:00

 

OBECNÍ ÚŘAD

Mgr. Dana Ullwerová
starostka

257 713 772
724 181 106

starosta@vranenadvltavou.cz

Ing. Pavel Zděnek
místostarosta

257 713 997
720 513 119

mistostarosta@vranenadvltavou.cz

Dagmar Vojtěchová
účetní

257 760 351 ou@vranenadvltavou.cz

Jana Janauerová
pokladna - poplatky

257 713 770 pokladna@vranenadvltavou.cz

Věra Urbanová
matrika

257 760 352

matrika@vranenadvltavou.cz

 

ZASTUPITELSTVO

Dana Ullwerová,       

Nezávislí 2018 - rada obce, starostka obce 

starosta@vranenadvltavou.cz

Pavel Zděnek             

Nezávislí 2018 - rada obce, místostarosta obce

mistostarosta@vranenadvltavou.cz

Jiří Krafta

Nezávislí 2018 - rada obce

jiri.krafta@vranenadvltavou.cz

Stanislav Drábek                            

Nezávislí 2018 - rada obce

stanislav.drabek@vranenadvltavou.cz

Viktor Janauer                                

Nezávislí 2018 – rada obce

viktor.janauer@vranenadvltavou.cz

Ivana Rážová

Nezávislí 2018

ivana.razova@vranenadvltavou.cz

Aleš Kolář 

Nezávislí 2018

ales.kolar@vranenadvltavou.cz

David Blažek   

Nezávislí 2018

david.blazek@vranenadvltavou.cz

Mgr. Jana Nováková, MBA   

Nezávislí 2018

jana.novakova@vranenadvltavou.cz

Petr Janeček    

Nezávislí 2018 – Vrané nad Vltavou

petr.janecek@vranenadvltavou.cz

 

Mgr. Jaroslava Havlíčková 

Nezávislí 2018 – Vrané nad Vltavou

jaroslava.havlickova@vranenadvltavou.cz

Ing. Jan Kukla 

Nezávislí 2018 – Vrané nad Vltavou

jan.kukla@vranenadvltavou.cz

Mgr. Jana Neumanová

Nezávislí 2018 – Vrané nad Vltavou

jana.neumanova@vranenadvltavou.cz

Jaroslav Tejnický  

Nezávislí 2018 – Vrané nad Vltavou

jaroslav.tejnicky@vranenadvltavou.cz

Mgr. Jana Kadlecová  

Nezávislí 2018 – Vrané nad Vltavou

jana.kadlecova@vranenadvltavou.cz

 

 

KOMISE A VÝBORY OBCE VRANÉ NAD VLTAVOU

 

KONTROLNÍ VÝBOR - výbor zasedá dle potřeby

  • Aleš Kolář (předseda)
  • Jaroslava Havlíčková
  • Jan Kukla
  • Jiří Krafta
  • Viktor Janauer

FINANČNÍ VÝBOR - výbor zasedá dle potřeby

  • Jana Nováková (předseda)
  • Ivana Rážová
  • Bohuslava Chvátalová
  • Dagmar Vojtěchová
  • Zdena Krištůfková

KOMISE ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ - komise zasedá dle potřeby 

  • Michal Kubelík (předseda)
  • Lucie Medková
  • Petr Janeček

KOMISE SOCIÁLNÍ A PRO OBČANSKÉ ZÁLEŽITOSTI - komise zasedá dle potřeby

  • Eva Havlíčková (předseda)
  • Věra Dřímalová
  • Zdeňka Kryštůfková
  • Zdeňka Kosinová
  • Dana Ullwerová

KOMISE KULTURY - komise zasedá dle potřeby  

  • Pavel Zděnek – (předseda)
  • Jana Kadlecová
  • Jaroslav Tejnický
  • Blanka Tomková
  • David Blažek
  • Medard Konopík
  • David Balling
  • Jiřina Onderková
  • Lukáš Novotný
  • Ivana Novotná
  • Petra Sýkorová
  • Martina Filipová
  • Ivana Drábková

KOMISE PRO PROJEDNÁVÁNÍ PŘESTUPKŮ 

  • Michal Sýkora (předseda)
  • Pavel Zděnek
  • Marie Vejvodová
  • Ladislav Ryšánek (náhradník)
  • Bedřich Kyndl (náhradník)
  • Aleš Kolář (náhradník)

POVODŇOVÁ KOMISE - komise zasedá dle potřeby

Ullwerová Dana předseda (RO)
Zděnek Pavel člen (RO)
Krafta Jiří člen (RO)
Drábek Stanislav člen (RO)
Janauer Viktor člen(RO)
Ryšánek Ladislav člen
Blažek David člen (SDH)
Pužman Václav člen (SDH)
Novotný Lukáš člen (SDH)
Trojanová Jaroslava člen
Vavřinová Dagmar člen
Filipová Martina člen

 

grafika_pata.jpg