Čarodějnice 2011

Čarodějnice v roce 2011 proběhly opět u hasičské zbrojnice ve Skochovicích a letos poprvé tuto akci zaštítila komise kultury při Radě obce Vrané nad Vltavou.

V letošním roce nám počasí mnoho nepřálo, ale i přes to, že část akce propršela považujeme ji za velmi zdařilou. Od 18 hodin probíhaly v prostoru kolem hřiště u hasičské zbrojnice tradiční atraktivní soutěže pro děti, poté nám zatancovali malí Sokolíci a letos nám opět předvedly perfektní taneční sestavu služebně nejstarší čarodějnice. V průběhu odpoledne nechyběly ani soutěže o Miss čarodějnici, o mistryni v letu na koštěti a soutěž o nejšerednější čarodějnici. Děti si mohli upéct na ohni buřtíka, kterého si zasloužili za účast na různých soutěžích a atrakcích jako byly například přetahování lanem, chůze na chůdách, hod míčkem a obručí na terč, atd. Před samotným upálením čarodějnice vtrhli mezi děti kejklíři na chůdách a nechyběla ani každoročně velmi očekávaná ohnivá show. Samotného zapálení hranice s čarodějnicí se zhostili výherkyně soutěže o Miss čarodějnici. Celým čarodějnickým odpolednem nás provázeli Lukáš Novotný a Viktor Janauer.

Na závěr nám do deštivého počasí zahrála hudební skupina Mrakoplaš, která zahrála výtečně (mraky přesto nevyplašila).

Akci pořádala obec Vrané nad Vltavou ve skvělé spolupráci se Sborem dobrovolných hasičů Skochovice, kterým opravdu moc děkujeme.

Těšíme se na Vás opět v příštím roce a tentokrát za lepšího počasí!

 

Video
(Lukáš Novotný)

Fotogalerie
(Ivo Vavřina, Jan Kukla)

grafika_pata.jpg