Aktuality


Na webových stránkách je vytvořen modul aktualit. Věříme, že přinese všem občanům lepší přehlednost a informovanost o dění v obci.

Archiv aktualit

Výstava hraček - Stará škola

Datum konání: 4. 11. 2016

Milí přátelé Staré školy,

tuto neděli bude klubová kavárna uzavřena.

O poslední možnost prohlédnout si výstavu hraček Tomáše Pokorného ale nepřijdete - otevřeno bude v pátek 4.listopadu od 17 do 21 hodin.

Na vaši návštěvu se těší

Stará škola

Stará škola.jpgStará škola - pozvánka na výstavu obrazů

Datum konání: 6. 11. 2016

ME_Zitkova.jpgPřednáška ZAHRADA NEJEN PRO STAROU ŠKOLU

Datum konání: 23. 10. 2016

trvalky plakát.jpgLiterární kavárna ve Staré škole

literarni_kavarna.jpgVýstava PRÁCE HROU?

TP_pozvanka.jpgDEN ARCHITEKTURY

den_architektury2016.jpg

DEN ARCJHITEKTURY v PERLE

 

1. 10. 2016
12:00-22:00
V připravované výstavě slovenský sochař Dalibor Bača tmelí sklo asfaltem. Tyto významotvorné materiály slibují v několika prostorově a technicky náročných instalacích pracovat s polaritou dimenzí jako je například průhlednost, poddajnost nebo stálost, a zachytit tak původním způsobem praktické i symbolické, osobní, přírodní či společenské formy napětí. Vycházeje ze specifických vlastností použitých materiálů hodlá autor podrobit instalace nebezpečným strukturálním proměnám v čase a s rizikem spektakulárního kolapsu tak dostát velkorysému prostoru Perly.
Jednu z větších instalací pomůže počas vernisáže autorovi postavit Tomáš Džadoň, slovenská kapacita v oboru lehkovážného umísťování těžkých břemen na ramena živých lidí.
 
den_architektury.jpg

2. 10. 2016
14:00
komentovaná prohlídka areálu bývalé papírny

18:00
koncert kapely Laoba
Laoba je inspirována La Lobou - archetypální divoškou, která putuje krajinou a sbírá staré kosti patřící minulosti. Ty si pak odnese do svého doupěte a tam nad nimi zpívá písně, až kosti postupně opět obrostou masem a kůží a vzniká nová bytost.
Laoba vás zve na cestu do říše snů, dávných vzpomínek a pocitů, které vám možná budou tak povědomé!Zahrada nejen pro Starou školu

Zahrada1.jpgVýstava fotografií "Ahoj Vašku"

Vasek_pozvanka-1.jpgBrazilská kavárna ve Staré škole

Brazilská kavárna1.jpgSOKOLOVNA SLAVÍ 90!

Sokol-pozvanka.jpg
grafika_pata.jpg