Aktuality


Na webových stránkách je vytvořen modul aktualit. Věříme, že přinese všem občanům lepší přehlednost a informovanost o dění v obci.

Archiv aktualit

Finanční správa nově nabízí zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí na e-mail

financni-sprava.jpg

Finanční správa zavádí pro poplatníky novou službu spočívající v zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí na e-mail namísto složenky. Poplatník přihlášený k této službě obdrží na e-mail kompletní informaci s údaji pro placení daně. Tato informace bude obsahovat obdobné údaje, jaké jsou nyní uvedeny na alonži složenky, tj. informace o výši stanovené daně, výši nedoplatku/přeplatku a údaje pro placení daně včetně QR kódu, umožňujícího platbu daně prostřednictvím internetového bankovnictví nebo mobilních platebních aplikací. Zájemce o tuto službu odevzdá nejpozději do 15. března 2017 svému správci daně Žádost ve věci zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí e-mailem.


Tato služba je určena výhradně pro poplatníky daně, kteří nemají zřízenu službu placení daně prostřednictvím SIPO a právnické osoby, které nemají zřízenu datovou schránku. Poplatníkům, přihlášeným k zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí e-mailem, nebude zaslána složenka.


Podrobné informace o službě zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí e-mailem naleznete na internetových stránkách Finanční správy: www.financnisprava.cz, v sekci Daně a pojistné > Daně > Daň z nemovitých věcí > Informace, stanoviska a sdělení > 2016 >Informace k nové službě zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí e-mailem.

 

Celou tiskovou zprávu naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)Elektronická evidence tržeb

elektrinickaevidencetrzeb.jpgInformační letáky k placení daně z nemovitých věcí pro rok 2016

info_pro_obcany_finfo.jpg

Leták naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)

Jak správně zaplatit daň finančnímu úřadu_tabulka_01.jpg

Leták naleznete ka stažení ZDE! (.pdf)

Postovni_poukazka_A_upraveno_ramecek.jpg

Leták naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)Upozornění na rozšíření povinnosti komunikovat se správcem daně elektronicky

Informace k elektronickému podávání naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)

Leták - Povinná elektronická komunikace naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)

Seznam podání naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)
grafika_pata.jpg