Aktuality


Na webových stránkách je vytvořen modul aktualit. Věříme, že přinese všem občanům lepší přehlednost a informovanost o dění v obci.

Archiv aktualit

Uzavírka ulic Ke Zvoli a Lhotecká v Dolních Břežanech

logo_dolni_brezany.jpg

V souvislosti s realizací projektu Bezpečné Břežany budou v ulicích Ke Zvoli a Lhotecká realizována opatření, jejichž cílem je zajistit větší bezpečnost na těchto komunikacích. Realizace projektu bude probíhat ve dvou etapách a vyžádá si určitá dopravní omezení.

V termínu od 3. 4. do 29. 4. 2018 dojde k uzavření ulice Ke Zvoli – v době uzavírky bude zrušena autobusová zastávka Dolní Břežany, hřiště. Autobus 331 bude veden objízdnou trasou přes Lhotu. Objízdná trasa pro automobily bude též vedena přes Lhotu (ulicí Lhotecká, K Břežanům, K Ohrobci). Dopravní obslužnost lokality Za Příkopem bude zajištěna.

V termínu od. 30. 4. do 1. 6. 2018 bude uzavřena ulice Lhotecká – v době uzavírky bude autobusová linka 333 vedena do Lhoty objízdnou trasou přes ulici Ke Zvoli a K Ohrobci. Objízdná trasa pro automobily povede ulicí Ke Zvoli a K Ohrobci.

Podrobnosti naleznete na webových stránkách obce Dolní Břežany ZDE!Uzavírka Břežanského údolí

Z důvodu odstraňování stromů podél silnice II/101, které ohrožují silniční provoz, bude ve dnech 24. - 28. 7. 2017 uzavřeno Břežanské údolí (od zookoutku po kruhový objezd v Dolních Břežanech).

brezanske_udoli_2.jpgKeltský telegraf - pozvánka na workshopy s keltskou tematikou

Datum konání: 25. 3. 2017

Pozvánka na Keltský telegraf.jpgCyklovýlet

cyklovýlet23-4-2016.jpgSlavnostní otevření Regionálního informačního centra v Dolních BřežanechBřežanské knihobudkováníNabídka pracovního místa - účetní obce Dolní Břežany

Oznámení o veřejné výzvě k přihlášení zájemců - účetní obce Dolní Břežany ke stažení ZDE! (.pdf)
grafika_pata.jpg