Aktuality


Na webových stránkách je vytvořen modul aktualit. Věříme, že přinese všem občanům lepší přehlednost a informovanost o dění v obci.

Archiv aktualit

Zvolské fotbalové odpoledne

zvolske_fotbalove_odpoledne_2017.jpgCestovatelská beseda KDE BYL PÉŤA?

kde_byl_peta_2017.jpgNalezení psi v ulici U Elektrárny

Datum konání: 4. 5. 2017

UPOZORNĚNÍ - NALEZENÍ PSI

Dnes v odpoledních hodinách byli nalezeni dva volně pobíhající psi (viz foto) v ulici U Elektrárny, poblíž směsných kontejnerů.

Nyní jsou umístěni v kotci na OÚ ve Vraném nad Vltavou. Prosíme majitele, kteří tyto psy postrádají, aby kontaktovali OÚ na 

TEL.: 724 181 106, 257 760 351.

 

Nalezení psi.jpgTradiční parní jízda do Dobříše

tradiční parní jízda do Dobříše.jpgInformační zpravodaj PID

ropid-prazska-integrovana-doprava-ropid[4].jpg

Informační zpravodaj PID č. 9/2017 naleznete

ke stažení ZDE! (.pdf)Pozvánka do Regionálního muzea v Jílovém u Prahy

Hist_hrbitovy_web.jpg

Koruny_web.jpg

Laika_Psi_kosm_web.jpg

Lajka_web.jpg

MA_Koruny_web.jpg

MuzejniNoc_web.jpg

Prednaska_krajina.jpg

Vychazka_Po_stopach_web.jpgČarodějnice u hasičské zbrojnice již tuto neděli!

carodejnice[1].jpgUzavírka části místních komunikací: Březovská, Ke Zvoli, Nádražní a U Pošty

znacka_pozor.jpg

 

V souvislosti s výstavbou vodovodu a kanalizace v Březovské ulici budou v termínu od 2. 5. 2017 do 31. 8. 2017 uzavřeny části místních komunikací Březovská, Ke Zvoli, Nádražní a U Pošty.

uzavirka - Březovská.png

Část ulice Březovská (v úseku od křizovatky s ulicí Ke Zvoli po křižovatku s ulicí Oblouková) bude kompletně uzavřena v termínu od 2. 5. 2017 do 30. 6. 2017 (na mapě znázorněno červeně).

Část ulice Březovská (v úseku od křižovatky s Obloukovou po poslední dům po levé straně ve směru na Březovou - č. p. 333), část ulice Ke Zvoli včetně železničního přejezdu, část ulice Nádražní a část ulice u Pošty bude uzavřena od 1. 7. 2017 do 31. 8. 2017 (na mapě znázorněno černě).

Termíny uzavírek můžou být upraveny v souvislosti s prováděním planovaných prací. 

Z důvodu většího omezení dopravy v obci dojde k několika úpravám na nalších místních komunikacích:

  • V ulici U Pošty bude po nejkratší možnou dobu zrušen jednosměrný provoz. Tzn. Komunikace bude slepá a bude obousměrná. V této ulici bude zákaz parkování. Termín tohoto opatření bude včas zveřejněn na webových stránkách obce. 
  • V části místní komunikace Skochovická bude dočasně zajištěn jednosměrný provoz a to ve směru ze Skochovické do ulice U Elektrárny/Vltavské.
  • V celé místní komunikaci V Ouvozcích (panelka) bude dočasně zajištěn jednosměrný provoz a to ve směru z ulice Vltavská do ulice Na Kodlíči/Rovná/Ke Statku.

jednosmerky - uzavírka Březovská.jpg

Všechna dopravní omezení budou řádně označena  dopravním značením.

V uzavřených místních komunikacích bude vymezen bezpečnostní koridor pro pěší. V případě dotazů, požadavku, připomínek se obracejte na místostarostu obce na telefonních číslech 257 713 997 nebo 720 513 119. 

 

Omezení autobusové dopravy v rámci budování vodovodu a kanalizace v Březovské ulici:

  1. Autobusová linka č. 331 (školní autobus) bude mít v termínu od 2. 5. 2017 do 30. 6. 2017 výstupní a nástupní zastávku před budovou s č. p. 179 (potraviny) před křižovatkou ulic Březovská x Ke Zvoli.
  2. Autobusová linka č. 445 (Vrané - Březová-Oleško) bude v termínu od 2. 5. 2017 do 31.  8. 2017 ukončena v zastávce Základní škola.


Seminář z cyklu Zahrada nejen pro Starou školu: Dřeviny v zahradě

Zahrada_akce5mail.jpgInformační dopis občánům ze Skochovic

Vážení občané,logo obce Vrané nad Vltavou[1].gif

dnes, 24. 4. 2017 bude zahájena výstavba vodovodu ve Skochovicích, kterou bude zajišťovat firma Zepris, s.r.o. Tato společnost byla vybrána na základě výsledku řádného výběrového řízení. V souvislosti se zahájením výstavby byl v sobotu 22. 4. 2017 distribuován informační dopis všem občanům z části obce Vrané nad Vltavou, Skochovice.

Informační dopis naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)

 

etapizace vodovodu ve Skochovicích.jpg
grafika_pata.jpg