Aktuality


Na webových stránkách je vytvořen modul aktualit. Věříme, že přinese všem občanům lepší přehlednost a informovanost o dění v obci.

Archiv aktualit

Dočasná uzavírka části Nádražní ulice - závod CHALLENGETRY-ATHLON

Obec Vrané nad Vltavou zaštiťuje na svém území závod CHALLENGETRY-ATHLON, který se bude konat převážně v Praze v sobotu 29. 7. 2017.

V rámci závodu čeká na závodníky: logo_Ford_challenge_Prague_color01h.png

Plavání – 0.38 km
Kolo – 18 km
Běh – 4.2 km

V rámci jízdy na kole bude na několik hodin uzavřena v naší obci část ulice Nádražní. Dále bude uzvřena silnice III/1043 přes Jarov, Břežanské údolí a Most Závodu míru.

V průběhu závodu (cca 5 hodin) bude hlavní a jediná silnice z Vraného nad Vltavou pouze silnice Březovská (s ohledem na uzavírku části této komunikace) a dále pak cesta přes obec Březová-Oleško, Zvole, Ohrobec, Dolní Břežany a MČ Písnice.

Podrobnější informace o závodu naleznete ZDE!

Znázorněná uzavřená komunikace v naší obci:

mapa_zavod_29.7.2017.jpg

Mapy celého závodu naleznete ZDE!

TriPrague_2016_(15).jpg

 Celorepublikové závody v taekwon-do ITF

Letošní první kolo celorepublikového setkání členů STM (střediska talentované mládeže) se uskutečnilo 13. - 14. 5. 2017 ve sportovní hale v Ostravě pod záštitou Českého svazu Taekwon-Do ITF.  Celkem se zúčastnilo 178 závodníků z pěti středisek. I přes obrovskou konkurenci se všem našim závodníkům podařilo předvést skvělé výkony. Jako STM Praha II jsme skončili s celkovým počtem 27 zlatých, 16 stříbrných a 30 bronzových medailí na prvním místě!
Místní žákyně Lucie Jedličková vybojovala bronzovou medaili v kategorii technických sestav jednotlivců. Tobiáš Boček získal tři zlaté medaile z týmových bojů, sestav i speciálních technik a jako jednotlivec získal stříbrnou medaili ze sportovního boje. Tobiášovi a Lucce za krásná umístění gratulujeme.
Všichni zájemci o Taekwon-Do jsou srdečně zváni na tréninky, které pravidelně probíhají ve Vrané nad Vltavou každý čtvrtek od 16:30 – 18:00 v místní sokolovně. Pod vedením Radka Záhejského I. dan; +420 736 222 675. Více informací o naší škole Ge-Baek Hosin Sool najdete na internetových stránkách www.tkd.cz. Popřípadě nás kontaktujte na e-mailové adrese: info@tkd.cz

Aneta Poklopová
Ge-Baek Hosin Sool

0010.jpgMistroství ČR mládeže v jízdě na motorových člunech ve Skochovicích

Ve dnech 26. - 27. 5. 2017 proběhne ve Skochovicích, v kempu U Mostu, Mistroství České republiky mládeže Formula Future - v jízdě na motorových člunech. Na závody je vydané povolení od Státní plavební správy.

Podrobnosti o tomto sportu nalezente ZDE!

img_2217.jpgOrientační běh v Dolních Břežanech

orientační běh - 24. 5. 2017.jpg

Podrobnější informace k akci nalezenete ZDE! (.pdf)Volejbalové slavnosti 2017

vs_2017.jpgUzavírka části komunikace U Školy - běžecký závod VLTAVA RUN

vltava_run_banner.jpg

O víkendu se uskuteční již 4. ročník štafetového závodu VLTAVA RUN, který v neděli 14. května 2017 proběhne i naší obcí. V ulici U Školy je předávací místo této štafety. Obec Vrané nad Vltavou převzala záštitu nad touto akcí na svém území a TJ Sokol Vrané nad Vltavou I. zajišťují předávací místo závodu.

Podrobnosti o závodě můžete získat ZDE!

Upozorňujeme občany, že v neděli 14. 5. 2017 dojde ke zvýšenému provozu vozidel i chodců v ulici U Školy, Pod Sokolovnou a v ulici Březovská. Z tohoto důvodu může docházet k částečnému omezení provozu na těchto komunikacích. Prosíme Vás o shovívavost k probíhajícímu závodu.

Doprovodná vozidla mají povolený mimořádný vjezd do uzavřené komunikace Březovská se zvýšenou opatrností.

 

Vltava Run je štafetový běžecký závod od pramene Vltavy (konkrétně z Kvildy) do Prahy. Přes 350 km trasy vedoucí po turistických stezkách, silnicích II. a III. třídy. Národním parkem Šumava, u vody, v lesích, kolem vltavských přehrad, nádhernými údolími, přes kopce, historickými městy i jihočeskými a středočeskými vesnicemi. Prostě, nejkrásnější cestou k cíli.

Start: Kvilda
Cíl: Praha
Termín: 13-14/5/2017
Štafetový závod pro týmy max. 12 běžců
301 týmů
36 úseků
3 kraje
7 okresů
Desítky měst a vesnic
A nepočítaně kroků

Z důvodu realizace předávacího místa před budovou základní školy, bude část místní komunikace U Školy uzavřena a to od křižovatky Dlouhá x U Školy po křižovatku Příčná x U Školy. Uzavírka bude realizována v neděli 14. 5. 2017 od 10:00 do 20:00.

uzavírka U Školy.jpg2. ročník závodu dračích lodí ve Vraném nad Vltavou

Obec Vrané nad Vltavou, PSKV z.s., Česká Asociace Dračích Lodí, Klub Lávka Skochovice si Vás dovolují pozvat na:


2. ročník závodu dračích lodí
O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VRANÉ NAD VLTAVOU
pro amatérské posádky na malých lodích (DL10)
Letos součástí ČP, S10, GP, SPT a ČP10.

"Dračí regaty Vrané nad Vltavou"
od soboty 15. 7. 2017 do neděle 16. 7. 2017

Informace a kompletní program naleznete ZDE!

Přihlášku do závodu naleznete ke stažení ZDE!

zavod_dracich_lodi_2017.jpg

 Zvolské fotbalové odpoledne

zvolske_fotbalove_odpoledne_2017.jpgStrollering - závod kočárků

zavod_kocarku_2017.jpg25. Zvolský orientační běh

25.orientační běh.jpg

Podrobnosti naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)
grafika_pata.jpg