Aktuality


Na webových stránkách je vytvořen modul aktualit. Věříme, že přinese všem občanům lepší přehlednost a informovanost o dění v obci.

Archiv aktualit

Elektronické čtečky knih k dispozici v obecní knihovně

V obecní knihovně jsou k zapůjčení elektronické čtečky knih, které obec Vrané nad Vltavou zakoupila díky poskytnuté dotaci od Středočeského kraje.

 

Projekt elektronické čtečky knih do obecní knihovny Vrané nad Vltavou podpořil Středočeský kraj.Dětská ordinace dnes uzavřena

 

Ordinace dětské lékařky MUDr. Ingrid Šilhánkové je dnes, tj. 21. ledna 2015, z důvodu nemoci uzavřena.Informační zpravodaj PID

 

Informační zpravodaj PID č. 1/2015 naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)Pozvánka na jednání zastupitelstva obce

 

Dne 21. 1. 2015 od 18:00 se koná v budově obecního úřadu jednání zastupitelstva obce Vrané nad Vltavou.

Pozvánku s návrhem programu jednání zastupitelstva naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)Ztratilo se kotě

O víkendu (10. - 11. 1. 2015) se v lokalitě u kostela (ulice V Zídkách) ztratilo čtyřměsíční rezavé kotě. Nálezce ať se ove majitelům na telefonním čísle: 736 640 949.


(ilustrační foto)

 Krásy a zajímavosti našeho regionuMiniškolka U rybek hledá lidi do svého týmuCestopisná beseda - PALESTINA Země nezeměNašel se pes!

V obci Vrané nad Vltavou se našel mladý pes Husky. Pes má obojek bez známky. Majitelé psa ať se obrátí na telefonní číslo: 773 126 239.

(ilustrační foto)Pozvánka na posezení s Borisem Hybnerem - ve Zvoli

Obec Zvole Vás srdečně zve na posezení s Borisem Hybnerem, které se koná 14. 1. 2015 v polyfunkčním domě ve Zvoli. Vstupenky je možné zakoupit v knihovně ve Zvoli. 
grafika_pata.jpg