Aktuality


Na webových stránkách je vytvořen modul aktualit. Věříme, že přinese všem občanům lepší přehlednost a informovanost o dění v obci.

Archiv aktualit

Rekonstrukce kaple na hřbitově

Obec Vrané nad Vltavou podala žádost o dotaci do programu Podpora obnovy a rozvoje venkova, který vyhlásilo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR na realizaci akce "Rekonstrukce kaple na hřbitově". Kaple na hřbitově je ve velmi špatném stavu a v současné době jí není možné využívat. Naším cílem je, aby mohla být využívána pro důstojná rozloučení se zesnulými.

02022011607.jpgVýstava fotografií + koncert

pozvanka_koncert.jpgNepřítomnost na dětském středisku

silhankova.jpg

V pátek 15. 1. 2016 bude uzavřena ordinace dětské lékařky. Sestřička nebude přítomna ze zdravotních důvodů. Dr. Šilhánková ordinuje v Krči, v akutním případě prosíme kontaktovat dopoledne 8:30 - 11:00 hod.: nejlépe mailem ingrid.silhankova@gmail.com, ev. telefonicky 261 083 399, vyšetření v Krči domluvíme dle potřeby.


S pozdravem a poděkováním,
MUDr. Ingrid ŠilhánkováSvoz komunálního odpadu

CEN2119a4_popel.jpg

 

 

Upozorňujeme občany, že svoz komunálního odpadu (v případě čtrnáctidenního svozu) probíhá tak jako v předchozích letech v liché týdny. Tento týden je sudý.Pozvánka na jednání zastupitelstva obce

logo obce Vrané nad Vltavou[18].jpg

Dne 20. 1. 2016 od 18:00 se koná v budově obecního úřadu jednání zastupitelstva obce Vrané nad Vltavou.

Pozvánku s návrhem programu jednání zastupitelstva naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)Informace z dětské ordinace MUDr. Šilhánkové

1. NEPŘÍTOMNOST
Ve středu 13. 1. 2015 bude uzavřena ordinace dětské lékařky. Sestřička nebude přítomna ze zdravotních důvodů. Dr. Šilhánková ordinuje v Krči, v akutním případě prosíme kontaktovat dopoledne 8:30-11:00 hod.: nejlépe mailem ingrid.silhankova@gmail.com, ev. telefonicky 261 083 399, vyšetření v Krči domluvíme dle potřeby.

2. ZMĚNA POJIŠŤOVNY
UPOZORŇUJEME rodiny, které změnily pojišťovnu NA NUTNOST NAHLÁŠENÍ této ZMĚNY NA STŘEDISKO do konce ledna 2016, lze osobně s kartičkou pojišťovny, nebo mailem a scanem kartičky pojišťovny.
Bohužel, lékař se tuto změnu nedozví od pojišťoven. Pokud toto hlášení nenastane do konce ledna, budeme muset požádat o přímou platbu a doplacení kapitace.
Děkujeme za spolupráci.

S pozdravem, a krásné dny v Novém roce.

Ingrid Šilhánková, MUDr.
Nefrologická ambulance, Pediatrická klinika Thomayerovy nemocnice

a


Pediatrická ordinace
Oblouková 610
252 46 Vrané nad Vltavou
tel.: 257 761 515
www.detskylekarvrane.czSENIOREK v lednuVýluka na trati č. 210Výtvarný kurz - Hrátky s organzouVodovod Skochovice + Kanalizace a vodovod Březovská

Obec Vrané nad Vltavou podala žádosti o dotace do Operačního programu životní prostředí na realizaci záměrů Vodovod Skochovice a Kanaliazce a vodovod Březovská.

Projektové dokumentace jsou hotovy, stavební povolení na obě akce jsou vydané.

V případě, že budou dotace na výše uvedené záměry poskytnuty, předpokládá se realizace (výstavba) těchto staveb do konce roku 2017.

 

 
grafika_pata.jpg