Aktuality


Na webových stránkách je vytvořen modul aktualit. Věříme, že přinese všem občanům lepší přehlednost a informovanost o dění v obci.

Archiv aktualit

Námořnický ples

Námořnický ples

8. listopadu 2014

od 20:00 v sokolovně ve Vraném nad Vltavou

Vstupné v námořnickém 100,- Kč (stačí pruhované triko), ostatní 130,- Kč

podrobnosti na namornickyples@seznam.czUpozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů

Dokument ke stažení ZDE! (.pdf)Cyklostezka bude brzy hotová!

Práce na cyklostezce finišují.  V příštím týdnu začnou pokládat asfalt a stavba začne dodělávat terénní úpravy. V místě u přívozu bude podél řeky namontováno zábradlí. V druhé polovině směrem na Jarov zábradlí nebude, tam bude cyklistu od řeky oddělovat gabionová stěna. U přívozu budou osazeny dopravní značky, které cyklistu zastaví dopravní značkou „stop“ a řidič jedoucí po silnici bude mít přednost, protože pojede po hlavní komunikaci. Stavbu začneme přebírat v pondělí  29. 9. 2014, termín kolaudace je předběžně naplánován na čtvrtek 2. 10. 2014. Snad vše dobře dopadne a vše proběhne podle plánu. Plánujeme slavnostní otevření, o kterém vás budeme s předstihem informovat.

Martina FilipováVRANSKÉ POSVÍCENÍ - nabídka prodejních stánků

Obec Vrané nad Vltavou nabízí k pronájmu obecní stánky na akci Vranské posvícení, která se koná v sobotu 27. září 2014. Zájemci o stánek nebo o podrobnější informace mohou napsat na mistostarosta@vranenadvltavou.cznebo se domluvit na Obecním úřadu.Pozvánka na jednání zastupitelstva obce

Dne 17. září 2014 od 18.00 se koná v budově obecního úřadu jednání zastupitelstva obce Vrané nad Vltavou.

 

Pozvánku s programem jednání naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)Zubní lékařka MUDr. Zuzana Kysilková - dovolená

 

Zubní lékařka MUDr. Zuzana Kysilková má od 15. 9. do 19. 9. 2014 dovolenou. Záskok je domluven v Poliklinice Zbraslav - MUDr. Herodesová.Posezení pro seniory již příští pátek

PRO SENIORY S TRVALÝM POBYTEM V OBCI, S VĚKEM NAD 65 LET

POZVÁNKA NA POSEZENÍ PRO SENIORY

Zastupitelé obce Vrané nad Vltavou si Vás tímto dovolují pozvat na přátelské posezení, spojené s poslechem hudby, které se uskuteční v pátek 19. září 2014 od 17 hodin v NOVÉ školní jídelně, U Školy 208 (budova základní školy – vchod PŘES BUDOVU ZÁKLADNÍ ŠKOLY).  K dobré náladě, a třeba i k tanci, Vám zahraje kapela, která určitě splní nejedno Vaše hudební přání. Naše šikovné kuchařky ve školní jídelně pro Vás opět připraví něco dobrého k jídlu a pití.

Budeme rádi, když si najdete čas a přijdete společně s námi strávit příjemné odpoledne.

Máme jednu velkou prosbu, školní jídelna má určitou kapacitu a dámy kuchařky by potřebovaly vědět, pro zhruba kolik našich milých hostů budou připravovat občerstvení. Prosím dejte nám vědět dopředu zda přijdete. Můžete zavolat (257713772, 257713997, 724181106), pokud jste technicky zdatní, napište nám elektronicky (starosta@vranenadvltavou.cz), pokud ne, stačí osobní vzkaz komukoli z obecního úřadu nebo můžete použít schránku na obecním úřadě, kam stačí vhodit lístek, že přijdete.

Budeme moc rádi, když si najdete čas a přijdete.

 S pozdravem
Martina Filipová, starostka obce

(Pokud má některý host zdravotní problémy a nezvládne chůzi po schodech, telefonicky si při příchodu dohodne bezbariérový vstup přes školní jídelnu – 724 181 106).

 

 Pivní slavnosti Zbraslav 2014Nový územní plán obce Vrané nad Vltavou

Obec Vrané nad Vltavou má nový územnní plán, který byl schválen na jednání zastupitelstva obce dne 6. 8. 2014. Od 22. srpna 2014 je tento nový územní plán obce Vrané nad Vltavou platný a účinný.

Územní plán naleznete ZDE!

(v levém menu: Obec Vrané nad Vltavou - Územní plán obce Vrané nad Vltavou)Cvičení pro rodiče s dětmi od 1 roku v sokolovně
grafika_pata.jpg