Aktuality


Na webových stránkách je vytvořen modul aktualit. Věříme, že přinese všem občanům lepší přehlednost a informovanost o dění v obci.

Archiv aktualit

• Mateřská v pohybu - strollering

Podrobnosti naleznete ZDE!• VosaNaVostro Vás zve na OPEN PARTY• V Lipencích budou slavit Hašek, Šmicer, Koller a Kohák

Na lipenecké hřiště se po dvou letech vrátí slavné osobnosti fotbalu, hokeje, ale i divadla či showbusinessu. V sobotu 22. června 2013 se tu sejdou na akci nazvané Fotbalové narozeniny Lipence 2013 aneb Přijďte slavit s námi! Své kulaté narozeniny tu oslaví Ivan Hašek (50), Vladimír Šmicer, Jan Koller Jakub Kohák (40).

Každý z nich si sestaví mužstvo celebrit a bude bojovat v turnaji hraném systémem každý s každým na dolní polovině hřiště. Účast přislíbili Tomáš Galásek, Marek Jankulovski, Jiří Jarošík, Roman Šebrle, Tomáš Plekanec, Martin Dejdar, Sagvan Tofi a další osobnosti.

Součástí akce je i zábavný program pro celou rodinu. Zdarma budou k dispozici atrakce pro děti, například skákací hrad nebo stánek dětského webu Alík.cz. Celý program bude moderovat Libor Bouček, který se už těší i na komentování velké tomboly o hodnotné ceny. Večer zahraje diskžokej Martin Hrdinka.• Vranský lesní běh již tuto sobotu!

TJ Sokol Vrané nad Vltavou I. Vás srdečně zve na 19. ročník akce VRANSKÝ LESNÍ BĚH, která se koná v sobotu 13.4.2013 od 9:30 na hřišti u statku ve Vraném nad Vltavou.

Poběží se v několika kategoriích, účastníky běhu čekají různé tratě o různých vzdálenostech (délka hlavního závodu je 8,6 km) a na úspěšné závodníky čekají hodnotné ceny (i finanční). Občerstvení, hudba a dobré počasí zajištěno. 

Startovné pro dospělé 50,- kč; pro děti a dorost ZDARMA

Všem občanům Vraného nad Vltavou doporučujeme především účast na tzv. Lidovém běhu!

 • Vranský lesní běh• Pozvánka na Valnou hromadu TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.

logo_sokol.png

 

 

V úterý 19.3.2013 od 20:15 se koná v sokolovně Valná hromada Tělocvičné jednoty Sokol Vrané nad Vltavou I. Na Valnou hromadu jsou zváni všichni členové, příznivci a přátelé TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.• Jarní přírodou s Nordic Walking

Zima za chvíli skončí, začínáme se těšit na jaro. První teplé paprsky, první rozkvetlé kytičky. Vydejte se s námi přivítat jarní přírodu procházkou na Zvolskou homoli v sobotu 23. března 2013. Můžete při ní vyzkoušet severskou techniku Nordic walking. Skutečně - přeložený do češtiny označuje termín severskou chůzi.

Jedná se o typ chůze se speciálními holemi, které pomáhají při chůzi zapojit mnohem více svalů než normálně. Hole zároveň tlumí dopady a poskytují oporu při chůzi. Díky zapojení většího počtu svalů dochází ke zvýšení spalované energie než při běžné chůzi, což můžete využít například při snižování hmotnosti. O Nordic walkingu se mluví jako o jednom z nejzdravějších sportů. Při správné technice má pozitivní vliv hlavně při bolestech zad a kloubů. Tento sport je vhodný téměř pro všechny od seniorů až po vrcholové sportovce, každý jen musí přizpůsobit zátěž svým schopnostem a možnostem.

Po krátké teorii z úst lektora v naší klubovně (nebo venku, bude-li teplo) se spolu vydáme se do probouzející se přírody v okolí Vraného. Pokud hole nemáte, rádi Vám je zapůjčíme. Je nutno pouze nahlásit účast a výšku postavy, abychom věděli, jaké hole pro Vás připravit. Cena vycházky je 70,- Kč, půjčovné holí 50,- Kč. Na akci je nutné se předem objednat u pí. Dobruské na ekoporadna@cev-zvonecek.cz nebo na tel. 724 687 996. Přesný začátek akce bude ještě upřesněn na našich webových stránkách www.cev-zvonecek.cz.

 

CEV Zvoneček
Mgr. Gabriela Dobruská

Celá tisková zpráva ke stažení ZDE! (.pdf)• Jóga pro děti• Běh do schodů 2012 - výsledky

 

 

 

 

Report z 19. ročníku Běhu do schodů naleznete ZDE!• Běh do schodů již tento víkend!
grafika_pata.jpg