Aktuality


Na webových stránkách je vytvořen modul aktualit. Věříme, že přinese všem občanům lepší přehlednost a informovanost o dění v obci.

Archiv aktualit

Mistrovství České Republiky 2014 v Taekwon-Do ITF

Ve dnech 14. - 16. listopadu 2014 se v Brně konal jeden z vrcholů letošní sportovní sezóny - Mistrovství České republiky v moderním bojovém umění Taekwon-Do ITF. Mistrovství probíhalo pod záštinou Českého svazu Taekwon- Do ITF.

Soutěž, která je každoročním svátkem taekwondistů, se v letošním roce konala ve sportovní hale Kampusu Masarykovy univerzity. Soutěžního klání se zúčastnil rekordní počet závodníků. Síly poměřilo bezmála 400 sportovců z celkem 25 škol Taekwon-Do z celé republiky. Závodníci ze školy Ge-Baek Hosin Sool, která je největší školou v ČR, již tradičně předvedli velice kvalitní výkony a se ziskem 29 zlatých, 25 stříbrných a 57 bronzových medailí se zasloužili o titul nejúspěšnější školy šampionátu.

Na úspěchu školy Ge-Baek Hosin Sool se aktivně podíleli i členové skupiny cvičící ve Vraném nad Vltavou pod vedením Anety Sequensové (III. Dan) a asistenta Ondřeje Huba (1. kup). Aneta si na šampionátu vybojovala krásnou bronzovou medaili ve sportovním boji a v technických sestavách jednotlivců. Z týmových soutěží seniorek si odvezla zlatou medaili ze sportovního boje a stříbrnou medaili z disciplíny technických sestav družstev.

Nakonec patří poděkovaní za vynikající reprezentaci všem soutěžícím z naší školy a budeme se opět těšit na viděnou na Mistrovství České republiky příští rok!

Tréninky ve Vraném nad Vltavou probíhají pravidelně ve čtvrtek od 16:30 do 18:30 v Sokolovně. Bližší informace najdete na internetových stránkách školy www.tkd.cz.

Všichni zájemci o tohle krásné bojové umění jsou srdečně zváni!

Mária Trundová Ge-Baek Hosin SoolBěh do schodů je úspěšně za námi!

V sobotu 11. října 2014 proběhl 21. ročník Běhu do schodů. Reportáž, výsledky a fotogalerii z akce naleznete ZDE!

 Běh do schodů již tuto sobotu!BĚH DO SCHODŮ 2014Cvičení pro rodiče s dětmi od 1 roku v sokolovněTJ Sokol Vrané nad Vltavou I. - nová sezóna

logo_sokol.png

 

Milí příznivci pohybu, po letní rekonstrukci podlahy začínáme opě cvičit a sportovat v sokolovně. Na stránkách www.sokolvranenadvltavou.cz můžet průběžně nalézt aktuální informace o začátcích jednotlivých aktivit.

 

Těšíme se na vás!                                                                                     

TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.Cvičení pro všechnySK Vrané hledá trenéra přípravkyŠkola TAEKWON–DO I.T.F. GBHS

Ve Vraném nad Vltavou již několik let působí skupina největší školy Taekwon-do I.T.F v České Republice Ge-Baek Hosin Sool, která tradičně každoročně pořádá nábor nových členů do oddílu. Taekwon-do je moderní bojové umění, které si dává za cíl všestranný rozvoj jeho studentů po fyzické, psychické i morální stránce. Hlavní morální zásady, kterými by se měl řídit každý taekwondista jsou zdvořilost, čestnost, vytrvalost, sebeovládání a nezkrotný duch. V České republice se Taekwon-do cvičí od roku 1987 a je organizováno Českým svazem Taekwon-do ITF, jehož členem je i “naše” škola Ge-Baek Hosin Sool. Jako technický dohled zde působí mezinárodně uznávaný korejský mistr HWANG HO-YONG, IX. Dan. Vysokou úroveň bojového umění Taekwon-do v ČR dokládá zisk mnoha cenných umístnění na mezinárodních soutěžích během posledních let. Víc než na sportovní stránku je kladen důraz na výuku umění sebeobrany.

Naše činnost je zaměřena především na mládež školního věku, ale členskou základnu tvoří i děti předškolního věku i naopak již dávno plnoletí. Pravidelně pořádáme zkoušky na technické stupně, výukové semináře, soustředění, závody a nabízíme také individuální výuku. Tréninky vedou kvalifikovaní trenéři. Standardem naší školy je vysoká kvalita, velké množství tréninků a bezkonkurenční cena.

Tréninky budou probíhat pravidelně každý týden ve čtvrtek od 16:30 do 18:00 (10. kup) a 18:00 až 18:30 (6. kup) v Sokolovně pod vedením Anety Sequensové (III. dan, +420 721 656 937). Více informací naleznete na www.tkd.cz.Velká oslava 90. let kopané ve Vraném nad Vltavou již tento víkend!
grafika_pata.jpg