Aktuality


Na webových stránkách je vytvořen modul aktualit. Věříme, že přinese všem občanům lepší přehlednost a informovanost o dění v obci.

Archiv aktualit

Cvičení pro všechny v sokolovněVolejbalové slavnosti 2015 - 10. ročník!DEN DĚTÍ již příští sobotu!Závod DRAČÍCH LODÍ ve Vraném nad VltavouOrientační Drsoň / Měkoň

Dokument ke stažení ZDE! (.pdf)Vranský lesní běh již tuto sobotu!Vranský lesní běh již příští sobotu!Valná hromada TJ Sokol Vrané nad Vltavou I.

logo_sokol.png

V úterý 10. března 2015 se koná od 20.15 v klubovně sokolovny valná hromada TJ Sokol Vrané nad Vltavou I. Všichni členové a příznivci jsou srdečně zváni.

 

Program valné hromady TJ Sokol Vrané nad Vltavou I. naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)Cvičení s opičkou Žofkou v sokolovně každé úterýNejstarší olympijský sport hledá nové zápasníky

Ve Vraném nad Vltavou probíhá pod záštitou PSK Olympu Praha nábor nových bojovníků v řeckořímském zápase a ve volném stylu.

Věková skupina 6 - 10 let chlapci i dívky.

Veřejný trénink - ukázková hodina proběhne již tento pátek 13. února 2015 od 15:15 hodin v prostorách sokolovny ve Vraném nad Vltavou.

Trenérem je 6 násobný mistr ČSSR a člen olympijského týmu ve volném stylu - mistr sportu Jozef Černák.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
grafika_pata.jpg