• Vytíženost prodloužené doby přívozuPrvní týden zkušebního provozu přívozu s prodlouženou pracovní dobou.
Prodloužení doby od 18,45 do 20,00 hodin.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Pondělí - 11.2.2013:   1 cestující od Prahy

Úterý - 12.2.2013:       1 cestující od Prahy

Středa - 13.2.2013:     3 cestující (avizovaní předem) od Prahy

Čtvrtek - 14.2.2013:     nikdo

Pátek - 15.2.2013:       2 cestující do Prahy

 

Náklady prodloužené pracovní doby přívozu jsou cca 150,- Kč za den.


Komentáře

Přidat komentář
 • 19. 2. 2013 20:54
  Alena Vargova
  Vytíženost prodloužené doby přívozu

  Otazkou je, kolik lidi to vi. Ne kazdy pouziva internet. Myslim si, ze by to melo byt vyhlaseno min. obecnim rozhlasem. Bohuzel se neustale hlasi pouze to, ze si kazde pondeli muzeme koupit vino a kdy se jede do divadla. Dulezite informace ohledne "chodu" vesnice byvaji casto opomijeny.


 • 20. 2. 2013 12:51
  Eva Vránová
  přívoz

  Nebudu se vyjadřovat, a ani nemohu, k vytíženosti přívozu v pozdějších večerních hodinách, sama jezdím jen občas, ale ráda bych měla připomínku ke stavu cesty přívozem. Na Vranské straně je přístup na loď docela upraven, ale druhá strana je katastrofa. Po opadnutí velké vody vždy zůstává nános bahna. Člověk se nejen cestou k autobusu stačí docela slušně umazat, ale hrozí i pád na kluzkém bahně a tak věřím, že to dost lidí odradí představa, jak cestujete do zaměstnáni s bahnem až po kolena. Souhlasím s paní Alenou, že ne každý pravidelně sleduje stránky obce na internetu a že by častější ohlašování obecním rozhlasem bylo výhodné.


 • 22. 2. 2013 22:52
  Dana Sainio
  přívoz

  Dobrý den, jezdím večer přívozem, ale o tom, že je prodloužená doba přívozu jsem se dozvěděla zcela náhodou. Chtěla jsem si to ověřit, ale když jsem klikla na internetu na přívoz tak tam nic o tom, že je provoz prodloužen nebylo. Tudíž jsem si dlouho myslela, že je to jen kachna.
  Minulý týden, jsem se navíc zařekla, že už nepojedu, když to nebude nezbytně nutné. Zkuste si to šlapat v blátě k řece a trnout hrůzou jestli v tom bahně nespadnete. O tom v jakém stavu jsou mé boty, nemluvím. Když mi pak pan převozník řekne, že když přijede poslední autobus později než má, tak na něj nečeká, tak jsem konečně pochopila, proč tím posledním autobudem nikdo nejezdí. Kdo bude riskovat (a už se mi to bohužel stalo), že převozník už tam není. Pak můžete jedině přeplavat Vltavu. Zakázala jsem tedy i své dceři, tímto autobusem jezdit.


 • 26. 2. 2013 17:42
  Lenka
  přívoz

  Dobrý večer,
  přípomínka k přívozu: protější břeh je zcela potmě.I když syn stihl poslední autobus na který čeká přívoz,tak kdyby nemával osvětleným mobilem, loď mu ujela. Nevím co by tam večer asi tak dělal!!!! Volat a křičet je zcela zbytečné.Není nic SLYŠET a to nemluvím o cestě od silnice k lodi.Potmě vidí člověk leda houby.Takže si počkáme až letní čas,kdy bude vidět déle.....


 • 27. 2. 2013 10:19
  Josef Vítek
  Re: přívoz

  Co by tam tak asi dělal, vrátil by se zpátky na Zbraslav a jel by vlakem, jezdí každou hodinu....


 • 27. 2. 2013 18:40
  Lenka
  Re: přívoz

  takle chytrej je taky,ale v připomínce šlo zcela o něco jiného....


 • 11. 3. 2013 18:52
  Málková
  RE: přívoz

  Dobrý den, bohužel musím dát za pravdu komentářům výše. Např. dnes jsem potřebovala zjistit, zda přívoz má stále prodlouženou dobu kvůli odstávce vlaku v Komořanech a nepodařilo se mi najít. Nevím ani zda je možné převozníka zastihnout na telefonu, či jakým způsobem po šesté večer ověřit jestli se člověk má šanci při takovém nečekaném vlakovém výpadku dostat domů po druhém břehu. Přístup k přívozu, osvětlení a hlavně nebezpečný úsek od něj k zastávce autobusu je kapitola sama pro sebe. Člověk trne, jestli ho nenabere nějaké auto. Kdyby se podařilo nějak vyřešit určitě by využívalo přívoz více lidí.


grafika_pata.jpg