Vánoční koncert a štědrovečerní půlnoční mšeVánoční koncert.jpg

Vážení přátelé.

Čas – zejména nám starším – plyne rychle jako voda pod naší přehradou. Za deset dní začnou Vánoce, svátky lásky, míru a pokoje, který před dvěma tisíci let hlásal Ježíš, jehož narození budeme slavit. Přeji Vám, abyste prožili Vánoce v radosti a pokoji v kruhu rodiny a přátel. A nám všem pak přeji do nastávajícího roku 2018, abychom nepodléhali strachu a beznaději, které v nás vzbuzují zprávy z celého světa, a abychom každý podle svých možností ve svém okolí přispívali k šíření lásky a pokoje.

 K radostnému prožití vánočních svátků chce již tradičně přispět i náš Sbor sv. Jiří. Proto si Vás dovoluji pozvat na Vánoční koncert, který se uskuteční

v úterý 26. prosince v 17 hod. v našem kostele sv. Jiří ve Vraném.

Kromě více i méně známých koled v našem podání, budete mít možnost si spolu s námi zazpívat ty nejznámější české koledy. Jen je potřeba se teple obléci, protože kostel není vytápěn.

 Současně informuji zájemce, že „ štědrovečerní půlnoční mše sv.“ bude i letos sloužena v neděli 24.12. od 23 hod. I při ní vystoupí náš sbor, ale i Vy si budete moci zazpívat několik známých vánočních koled.

 Radostné Vánoce Vám jménem Sboru sv. Jiří přeje

Limpouch


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg