V letošním roce investujeme do oprav místních komunikací 5 milionů korunObec Vrané nad Vltavou bude v roce 2015 investovat do oprav a úprav místních komunikací a budování logo obce Vrané nad Vltavou[7].jpgchodníků 5 milionů korun.

Komunikace, které budou v letošním roce opraveny:

Příčná (od křižovatky s Dlouhou po křižovatku s Obloukovou)

Pod Sokolovnou (od křižovatky s U Školy po Skochovickou)

K Zastávce (od potoka Dravkov po schody pod zastávkou ČD Skochovice)

 

Dále v letošním roce budeme realizovat projektové dokumentace na místní komunikace Polní a U Školy.

(ilustrační foto)

 

 


Komentáře


 • 30. 4. 2015 11:42
  Vladimír
  Silnice do Skochovic

  Dobrý den, kdy má obec v plánu konečně opravit především "tankodrom" z Vraného do Skochovic ? Jedná se o ulice "Nádražní - U Elektrárny". Děkuji za odpověď.


 • 4. 5. 2015 14:30
  Dana Kostrbová
  oprava komunikace

  Souhlasím s Vladimírem. Už je to opravdu neskutečné po čem musíme ze Skochovic jezdit!!
  Dáte si někdy tento úsek do svého plánování?

  Děkuji za odpověď


 • 4. 5. 2015 17:03
  Petr Janeček
  Re: oprava komunikace

  Dobrý den,
  stav místních komunikací vedoucích do Skochovic tj. Nádražní a U Elektrárny a Vltavská je nám velmi dobře znám. Souhlasím s Vámi, že tyto komunikace jsou ve špatném stavu, ale vzhledem k velké investiční náročnosti se s kompletní rekonstrukcí těchto ulic, v nejbližší době, zatím nepočítá. Dle mého názoru v budoucnu bude muset dojít k nějaké etapizaci a tím rozdělení investice na menší části. Samozřejmě bedlivě sledujeme i dotační možnosti, ale v současné době jich mnoho na místní komunikace není. V letošním roce bude vyprojektován alespoň chodník od nádraží k přehradě a pokud vyjde čas i na realizaci, tak bychom ho také realizovali v letošním roce.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg