Uzavírka části nádražní ulice - závod FORD CHALLENGEPRAGUEObec Vrané nad Vltavou zaštiťuje na svém území závod CHALLENGETRY-ATHLON, který se bude konat převážně v Praze v sobotu 29. 7. 2017.

V rámci závodu čeká na závodníky:logo_Ford_challenge_Prague_color01h.png

Plavání – 0.38 km 
Kolo – 18 km 
Běh – 4.2 km

V rámci jízdy na kole bude od cca 12:00 do cca 17:00 uzavřena v naší obci část ulice Nádražní. Dále bude uzvřena silnice III/1043 přes Jarov, Břežanské údolí a Most Závodu míru. Uzavírky trasy bude zajišťovat Policie ČR.

V průběhu závodu (cca 5 hodin) bude hlavní a jediná silnice z Vraného nad Vltavou pouze silnice Březovská (s ohledem na uzavírku části této komunikace) a dále pak cesta přes obec Březová-Oleško, Zvole, Ohrobec, Dolní Břežany a MČ Písnice.

Podrobnější informace o závodu naleznete ZDE!

Znázorněná uzavřená komunikace v naší obci:

mapa_zavod_29.7.2017.jpg

Trasy závodu jsou znázorněny v tomto videu:

Vjezd z navazujících komunikací U Pošty, V Zídkách a všechny další navazující komunikace do uzavřené komunikace Nádražní nebude možný! Pouze ve výjímečných případech za asistence policie nebo organizátorů (pouze v případě, že to bude bezpečné)!

Jednotky integrovaného záchranného systému (hasiči, policie a záchranná služba) budou mít po celou dobu uzavírky komunikace zajištěný přioritní přístup a průjezd uzavřenou částí komunikace.

Dopravní informace k závodu:

dopravní informace - challenheprague.jpg

Leták naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)


Komentáře


 • 18. 7. 2017 13:33
  kri-TIK
  skvělé načasování

  Výborně pane místostarosto a starostko, KDO to povolil? V době rekonstrukce, kdy my tu v Nádražní uskakujeme před projíždějícími auty s spézetkama začínajícíma na H,U,P není tu chodník, zato parádní díry budete dovolovat tuhle kravinu? asi se domluvím s Tondou Andělů a přivezeme pár fůr hlíny a vyse*em se vám na to !!!


 • 19. 7. 2017 10:28
  rr
  re

  A v hlavě to máte pane kri-TIKu pořádku?


 • 20. 7. 2017 16:36
  Michal Hlaváček
  Proč se závod neotáčí o pár set metrů dříve

  Psal jsem to už posledně, naprosto nechápu, proč musí být otočka závodu až "U Berušky", když se tím na 5 hodin zcela odřízne odhadem 70 domů a několik set obyvatel od dopravy. Kdyby byla otočka závodu o pár set metrů ještě před Vraným na parkovišti, problémy se závodem by byly menší a nijak by mu to neuškodilo (trasa závodu o cca 1 km kratší). Má Obec vymyšlenou pro obyvatele této části Vraného alespoň nějakou nouzovou variantu a nebo tyto obyvatele prostě "hodila přes plot"? Napadá mě přejezd z ulice U potoka přes mostek do ulice U pošty, který by snad mohl být nouzově možný, ale zde je (vedle nosnosti mostku) úzkým profilem rozkopaná silnice u přejezdu a to, že tu vedle otočky nebude možná místo. Úzký průjezd by ale možná mohlo jít dojednat při stavbě závodu. Níže také pan Turek nabízel možnost projet přes fabriku, ale to by se musela zajistit možnost přejezdu Nádražní nějak systematičtěji, než jen "ve výjimečných případech s asistencí policie". Pokud nic z toho nebude možné, jak to bude s parkováním aby bylo možné si k svému autu dojít alespoň pěšky (předpokládám, že parkoviště u nádraží budou zaplněná fanoušky)? Bude tato parkoviště alespoň namátkově hlídat obecní policie?


 • 29. 7. 2017 12:14
  hana junková
  uzavírky

  Vážený pane Janečku,
  musím říci, že díky Vám se celou letošní sezónu nenudím. Stále mě udržujete ve střehu, odkud zase přijde nějaká uzavírka.
  Hana Matyášová Junková


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg