Uzavírka části nádražní ulice - závod FORD CHALLENGEPRAGUEObec Vrané nad Vltavou zaštiťuje na svém území závod CHALLENGETRY-ATHLON, který se bude konat převážně v Praze v sobotu 28. 7. 2018.

V rámci závodu čeká na závodníky:logo_Ford_challenge_Prague_color01h.png

Plavání – 0.38 km 
Kolo – 18 km 
Běh – 4.2 km

V rámci jízdy na kole bude na několik hodin uzavřena v naší obci část ulice Nádražní. Dále bude uzvřena silnice III/1043 přes Jarov, Břežanské údolí a Most Závodu míru. Uzavírky trasy bude zajišťovat Policie ČR. Přesný čas uzavírku bude upřesněn!

V průběhu závodu (cca 5 hodin) bude hlavní a jediná silnice z Vraného nad Vltavou pouze silnice Březovská (směr Březová-Oleško) a Ke Zvoli (směr Zvole).

Znázorněná uzavřená komunikace v naší obci:

mapa_zavod_29.7.2017.jpg


Komentáře


  • 16. 5. 2018 15:35
    Michal Hlaváček
    Proč se závod neotáčí o pár set metrů dříve?

    To zas bude dolní část Vraného kolem kostela naprosto odříznuta od dopravy jako loni? Proč nemůže být otočka závodu u přívozu? Doufám, že oproti loňsku bude informovanost mnohem lepší- loni jsme vyzvedával děti z tábora, silnice na Vrané měla být ještě otevřena, ale na Zbraslavi mě policie už nepustila a musel jsem objíždět přes Davli, ztratil jsem odhadem hodinu času. Tam je teď ale most v opravě... Ale snad bude letos vše trvat kratší dobu, když je kratší trasa.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg