Uzavírka části místních komunikací: Březovská, Ke Zvoli, Nádražní a U Poštyznacka_pozor.jpg

 

V souvislosti s výstavbou vodovodu a kanalizace v Březovské ulici jsou v termínu od 2. 5. 2017 do 31. 8. 2017 uzavřeny části místních komunikací Březovská, Ke Zvoli, Nádražní a U Pošty.

uzavirka - Březovská.png

Část ulice Březovská (v úseku od křizovatky s ulicí Ke Zvoli po křižovatku s ulicí Oblouková) bude kompletně uzavřena v termínu od 2. 5. 2017 do 30. 6. 2017 (na mapě znázorněno červeně).

Část ulice Březovská (v úseku od křižovatky s Obloukovou po poslední dům po levé straně ve směru na Březovou - č. p. 333), část ulice Ke Zvoli včetně železničního přejezdu, část ulice Nádražní a část ulice u Pošty bude uzavřena od 1. 7. 2017 do 31. 8. 2017 (na mapě znázorněno černě).

Termíny uzavírek můžou být upraveny v souvislosti s prováděním planovaných prací. 

Z důvodu většího omezení dopravy v obci dojde k několika úpravám na nalších místních komunikacích:

  • V ulici U Pošty bude po nejkratší možnou dobu zrušen jednosměrný provoz. Tzn. Komunikace bude slepá a bude obousměrná. V této ulici bude zákaz parkování. Termín tohoto opatření bude včas zveřejněn na webových stránkách obce. 
  • V části místní komunikace Skochovická bude dočasně zajištěn jednosměrný provoz a to ve směru ze Skochovické do ulice U Elektrárny/Vltavské.
  • V celé místní komunikaci V Ouvozcích (panelka) bude dočasně zajištěn jednosměrný provoz a to ve směru z ulice Vltavská do ulice Na Kodlíči/Rovná/Ke Statku.

jednosmerky - uzavírka Březovská.jpg

Všechna dopravní omezení budou řádně označena  dopravním značením.

V uzavřených místních komunikacích bude vymezen bezpečnostní koridor pro pěší. V případě dotazů, požadavku, připomínek se obracejte na místostarostu obce na telefonních číslech 257 713 997 nebo 720 513 119. 

 

Omezení autobusové dopravy v rámci budování vodovodu a kanalizace v Březovské ulici:

  1. Autobusová linka č. 331 (školní autobus) bude mít v termínu od 2. 5. 2017 do 30. 6. 2017 výstupní a nástupní zastávku před budovou s č. p. 179 (potraviny) před křižovatkou ulic Březovská x Ke Zvoli.
  2. Autobusová linka č. 445 (Vrané - Březová-Oleško) bude v termínu od 2. 5. 2017 do 31.  8. 2017 ukončena v zastávce Základní škola.

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg