Uzavírka části místních komunikací: Březovská, Ke Zvoli, Nádražní a U Poštyznacka_pozor.jpg

 

V souvislosti s výstavbou vodovodu a kanalizace v Březovské ulici budou v termínu od 2. 5. 2017 do 31. 8. 2017 uzavřeny části místních komunikací Březovská, Ke Zvoli, Nádražní a U Pošty.

uzavirka - Březovská.png

Část ulice Březovská (v úseku od křizovatky s ulicí Ke Zvoli po křižovatku s ulicí Oblouková) bude kompletně uzavřena v termínu od 2. 5. 2017 do 30. 6. 2017 (na mapě znázorněno červeně).

Část ulice Březovská (v úseku od křižovatky s Obloukovou po poslední dům po levé straně ve směru na Březovou - č. p. 333), část ulice Ke Zvoli včetně železničního přejezdu, část ulice Nádražní a část ulice u Pošty bude uzavřena od 1. 7. 2017 do 31. 8. 2017 (na mapě znázorněno černě).

Termíny uzavírek můžou být upraveny v souvislosti s prováděním planovaných prací. 

Z důvodu většího omezení dopravy v obci dojde k několika úpravám na nalších místních komunikacích:

 • V ulici U Pošty bude po nejkratší možnou dobu zrušen jednosměrný provoz. Tzn. Komunikace bude slepá a bude obousměrná. V této ulici bude zákaz parkování. Termín tohoto opatření bude včas zveřejněn na webových stránkách obce. 
 • V části místní komunikace Skochovická bude dočasně zajištěn jednosměrný provoz a to ve směru ze Skochovické do ulice U Elektrárny/Vltavské.
 • V celé místní komunikaci V Ouvozcích (panelka) bude dočasně zajištěn jednosměrný provoz a to ve směru z ulice Vltavská do ulice Na Kodlíči/Rovná/Ke Statku.

jednosmerky - uzavírka Březovská.jpg

Všechna dopravní omezení budou řádně označena  dopravním značením.

V uzavřených místních komunikacích bude vymezen bezpečnostní koridor pro pěší. V případě dotazů, požadavku, připomínek se obracejte na místostarostu obce na telefonních číslech 257 713 997 nebo 720 513 119. 

 

Omezení autobusové dopravy v rámci budování vodovodu a kanalizace v Březovské ulici:

 1. Autobusová linka č. 331 (školní autobus) bude mít v termínu od 2. 5. 2017 do 30. 6. 2017 výstupní a nástupní zastávku před budovou s č. p. 179 (potraviny) před křižovatkou ulic Březovská x Ke Zvoli.
 2. Autobusová linka č. 445 (Vrané - Březová-Oleško) bude v termínu od 2. 5. 2017 do 31.  8. 2017 ukončena v zastávce Základní škola.

 

Omlouváme se za komplikace v dopravě.


Komentáře

Přidat komentář
 • 12. 4. 2017 18:16
  Petr Kolesa
  jednosměrka ve Skochovické

  Dobrý den,

  nestačilo by upravit provoz ve Skochovické v jednom směru značkou P7 - Přednost protijedoucích vozidel? Jedná se o krátky a poměrně přehledný úsek, mohlo by to fungovat .

  Děkuji


 • 13. 4. 2017 8:29
  Petr Janeček
  Re: jednosměrka ve Skochovické

  Dobrý den,
  jednosměrný provoz bude v části Skochovické ulice (od křižovatky s ulicí Ve Strouze po křižovatku s ulicí U Elektrárny/Vltavská). Rozhodli jsme se pro tuto variantu proto, že předpokládáme potřebu průjezdu většího množství vozidel, dále pak z důvodu železničního přejezdu a v neposlední řadě šíře této části komunikace neodpovídá intenzivnímu obousměrnému provozu.

  Zvolili jsme variantu, která musí fungovat, nemůžeme si dovolit "možné fungování".

  Sice se jedná o krátký úsek, ale zas tak přehledný úsek to není (dle mého názoru). Pevně doufáme, že omezení dopravy bude přijato s pochopením i z toho důvodu, že kanalizace a vodovod v Březovské ulici již nutně potřebujeme mnoho let.

  Přeji Vám hezký den.


 • 13. 4. 2017 11:44
  lubos
  Prosba

  Mám dotaz , není mi jasné kudy se dostanu domů, pokud přijezd k přejezdu bude jednosměrný. Bydlím Ve Strouze 97 co ž je 3 dům nad křižovatkou SKochovické a Ve Stroze


 • 13. 4. 2017 12:01
  lubos
  Re: Prosba

  Nebo se jednosměrný provoz týká až druhé etapy, kdy ulice Oblouková bude již otevřena?


 • 13. 4. 2017 12:18
  lubos
  Re: Prosba

  omlouvám se Březovská otevřena


 • 13. 4. 2017 14:16
  Petr Janeček
  Re: Prosba

  Dobrý den,
  vaše trasa domů povede ulicí V Ouvozcích, kde bude jednosměrný provoz zespoda nahoru, poté nejkratší cestou tzn. ulicí Rovná a ulicí Ve Strouze. Jednosměrný provoz se týká obou etap uzavírek v Březovské ulici.

  V případě dalších dotazů se na mě klidně obraťte.

  Přeji Vám hezký den.


 • 13. 4. 2017 13:50
  Josef Vítek
  Autobus 445

  Dobrý den, jen dotaz - když bude bus končit u školy, jak bude zajištěn přestup na/z vlaků?


 • 13. 4. 2017 14:29
  Petr Janeček
  Re: Autobus 445

  Dobrý den,
  zastávka Základní škola, Vrané nad Vltavou bude pro autobusovou linku č. 445 nástupní i výstupní. V období uzavírky Březovské ulice nebude zajištěn dopravní přestup z autobusu na vlak. Od Základní školy bude zajištěn pouze pěší přestup.

  Vše je projednáno a schváleno Regionálním organizátorem pražské integrované dopravy (ROPID).

  Přeji Vám hezký den.


 • 15. 4. 2017 22:39
  Ivana
  najit trasu

  Dobrý den, poraďte prosim cestu autem z Březové k vlakovemu nádraží a kde zaparkovat auto?Děkuji za odpověď


 • 17. 4. 2017 8:41
  Jana
  Uzavírka Březovská

  Dobrý den,mám dotaz,bude zajištěn příjezd do ulic Oblouková,Kruhová, ke zdravotnímu středisku a dalších ulic v nové části obce?Z textu vyplývá,že uzavírka bude v celém úseku dle plánu,takže jakým způsobem se obyvatelé oblasti nad zdravotním střediskem dostanou domů?A pokud ne,jak a kde bude zajištěno bezpečné parkování?Pokud bude nějakým náhradním způsobem zajištěn příjezd např.objížďkou,bude to v pohodě.Děkuji za odpověď.


 • 18. 4. 2017 7:52
  j drda
  Re: Uzavírka Březovská

  Dobrý den Jano,
  sice to pro nás všechny bude malinko komplikované, ale lze přijet ulicí Dlouhou, příčnou a do Obloukové, pohodlně ke středisku. Možná budeme muset po obci malinko chodit radši pěšky než jezdit autem. Lidé z Březovské taky potřebují vodovod a kanalizaci, holt bez uzavírky to nejde realizovat. Vzhlede k rozsahu prací je to ještě relativně krátká doba, tak to snad vydržíme.
  JD


 • 18. 4. 2017 8:19
  Petr Janeček
  Re: Uzavírka Březovská

  Dobrý den,
  ulice Oblouková, Kruhová uzavřeny nebudou a tak se ke zdravotnímu středisku dostanete bez větších problémů. Obyvatelé nad zdravotním střediskem se domu dostanou také bez větších problémů i když bude uzavřená Březovská ulice (informace naleznete v aktualitě k uzavření části Březovské ulice).

  Přeji Vám hezký den.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg