Uzavírka části komunikace U Školy - běžecký závod VLTAVA RUNvltava_run_banner.jpg

O víkendu se uskuteční již 4. ročník štafetového závodu VLTAVA RUN, který v neděli 14. května 2017 proběhne i naší obcí. V ulici U Školy je předávací místo této štafety. Obec Vrané nad Vltavou převzala záštitu nad touto akcí na svém území a TJ Sokol Vrané nad Vltavou I. zajišťují předávací místo závodu.

Podrobnosti o závodě můžete získat ZDE!

Upozorňujeme občany, že v neděli 14. 5. 2017 dojde ke zvýšenému provozu vozidel i chodců v ulici U Školy, Pod Sokolovnou a v ulici Březovská. Z tohoto důvodu může docházet k částečnému omezení provozu na těchto komunikacích. Prosíme Vás o shovívavost k probíhajícímu závodu.

Doprovodná vozidla mají povolený mimořádný vjezd do uzavřené komunikace Březovská se zvýšenou opatrností.

 

Vltava Run je štafetový běžecký závod od pramene Vltavy (konkrétně z Kvildy) do Prahy. Přes 350 km trasy vedoucí po turistických stezkách, silnicích II. a III. třídy. Národním parkem Šumava, u vody, v lesích, kolem vltavských přehrad, nádhernými údolími, přes kopce, historickými městy i jihočeskými a středočeskými vesnicemi. Prostě, nejkrásnější cestou k cíli.

Start: Kvilda
Cíl: Praha
Termín: 13-14/5/2017
Štafetový závod pro týmy max. 12 běžců
301 týmů
36 úseků
3 kraje
7 okresů
Desítky měst a vesnic
A nepočítaně kroků

Z důvodu realizace předávacího místa před budovou základní školy, bude část místní komunikace U Školy uzavřena a to od křižovatky Dlouhá x U Školy po křižovatku Příčná x U Školy. Uzavírka bude realizována v neděli 14. 5. 2017 od 10:00 do 20:00.

uzavírka U Školy.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg