Uzavírka části komunikace U Školy - běžecký závod VLTAVA RUN – 2019Výstřižek.JPG

O víkendu se uskuteční již 6. ročník štafetového závodu VLTAVA RUN, který v neděli 12. května 2019 proběhne i naší obcí. V ulici U Školy je předávací místo této štafety. Obec Vrané nad Vltavou převzala záštitu nad touto akcí na svém území a TJ Sokol Vrané nad Vltavou I. zajišťují předávací místo závodu.

Podrobnosti o závodě můžete získat ZDE!

Upozorňujeme občany, že v neděli 12. 5. 2019 dojde ke zvýšenému provozu vozidel i chodců v ulici U Školy, Pod Sokolovnou a v ulici Březovská. Z tohoto důvodu může docházet k částečnému omezení provozu na těchto komunikacích. Prosíme Vás o shovívavost k probíhajícímu závodu.

Doprovodná vozidla mají povolený mimořádný vjezd do uzavřené komunikace Březovská se zvýšenou opatrností.

 Vltava Run je štafetový běžecký závod od pramene Vltavy (konkrétně z Kvildy) do Prahy. Přes 350 km trasy vedoucí po turistických stezkách, silnicích II. a III. třídy. Národním parkem Šumava, u vody, v lesích, kolem vltavských přehrad, nádhernými údolími, přes kopce, historickými městy i jihočeskými a středočeskými vesnicemi. Prostě, nejkrásnější cestou k cíli.

Start: Kvilda
Cíl: Praha
Termín: 11-12/5/2019
Štafetový závod pro týmy max. 12 běžců
36 úseků
3 kraje
7 okresů
Desítky měst a vesnic
A nepočítaně kroků

Z důvodu realizace předávacího místa před budovou základní školy, bude část místní komunikace U Školy uzavřena a to od křižovatky Dlouhá x U Školy po křižovatku Příčná x U Školy. Uzavírka bude realizována v neděli 12. 5. 2019 od 10:00 do 20:00

Výstřižek.JPG

 

 

 

 


Komentáře


 • 13. 5. 2019 11:53
  Monika Seidlová
  Poděkování obci :-)

  Moc děkuji, za skvěle připravenou předávku u nás ve Vraném :-)
  Byla jsem moc ráda, že jsem zrovna mohla trasu k nám do Vraného běžet a bylo to milé přívítaní v cíli :-)...i ostatní moji spoluběžci ze Štefko Runnning teamu, chválili, jak krásnou předávku pro běžce, jste připravili :-)...a vše perfektně zorganizované! :-)
  Trasu Vrané-Braník, běžel i náš jeden z nejlepších běžců Československé historie běhu, Robert Štefko! :-)
  Moc díky! :-)
  Hrdá Vraňačka,
  Monika Seidlová


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg