Uzavírka části komunikace U ElektrárnyV pondělí 20. 11. 2017 dojde od 7:30 do 16:30 k uzavření části komunikace U Elektrárny z důvodu napojení nového vodovodu ve Skochovicích na současný vodovodní řad obce.

Pro jízdu do Skochovic bude nutné využít komunikace Skochovická nebo V Ouvozcích.

 

Omlouváme se Vám za komplikace.

U Elektrárny uzavírka.jpg


Komentáře


 • 17. 11. 2017 18:20
  kri-TIK
  a co chodníky Nádražní?

  Nějak se pan místostarosta nevyjádřil k chodníku v Nádražní a opravě cest no a starostka - viděl jí vod voleb někdo? Dyť to za ní řídí ten ekoaktivista Janeček, hlavně, že má Zvoneček...


 • 21. 11. 2017 11:50
  Jezdik
  Re: a co chodníky Nádražní?

  Křvdíte jim, v posledním období se proinvestovalo přes 60 mil. Kč, s tím souvisí složitá agenda, povolování, problematická jednání, pracují v průměru kolem 15 hod. denně. Uvědomte si prosím, že do Vraného ještě před několika desítkami let nevedla silnice vůbec žádná.


 • 21. 11. 2017 22:23
  kri-TIk
  Re: a co chodníky Nádražní?

  Co to říkáte za nesmysly? Nemluvím o silnici,ale o ani ne 300m chodníku od Nádraží k elektrárně, který za posledních 15 let nepostavili ani Chvátalovi,ani Filipová natož Janeček. Na blbosti typu: zábavy, posvícení, stání pro kontajnery, vánoční stromek peníze obec má,na chodník a správní cesty nikoliv. Asi tak logicky jako udělat tam objížďku a 14dni potom tu cestu zpracovat,že???


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg