Úplná uzavírka ulice U školy od 10. 10. 2016!V termínu od 1. 9. 2016 do 13. 11. 2016 bude probíhat kompletní rekonstrukce ulice U Školy.

V rámci této rekonstrukce bude realizováno:

 • nový povrch místní komunikace U Školy
 • nové moderní veřejné osvětlení v celé ulici U Školy
 • nový chodník k budově ZŠ
 • nové schody s přechodem pro chodce do ulice Pod Sokolovnou
 • nový osvětlený přechod pro chodce v blízkosti křižovatky s ulicí Dlouhá
 • nové autobusové zastávky a přechod pro chodce
 • parkovací stání v blízkosti budovy ZŠ
 • celý prostor před budovou ZŠ

V současné době stavba probíhá dle schváleného plánu a harmonogramu.

WP_20161006_004.jpg

Z důvodu rozsáhlé rekonstrukce dojde ke značnému dopravnímu omezení. K plánovaným uzavírkám budou stanoveny objízdné trasy. Dočasně budou zrušeny (přesunuty) autobusové zastávky "Vrané nad Vltavou, zdravotní středisko" a "Vrané nad Vltavou, škola".

 

Uzavírka - etapa 2. - část ulice U Školy (od křižovatky ulice Na Vršku po křižovatku s ulicí Nad Schody) - termín: od 1. 9. 2016 do 13. 11. 2016.

U Školy - etapa 2.jpg

 

Uzavírka - etapa 1. - část ulice U Školy (od křižovatky ulice Nad Schody po křižovatku s ulicí Pod Sokolovnou) - termín: od 10. 10. 2016 do 13. 11. 2016.

U Školy - etapa 1.jpg

Objízdné trasy budou značeny dopravními značkami a situaci objízdných tras naleznete v Dopravně inženýrským opatření, které je ke stažení ZDE! (.pdf)

Autobusové zastávky pro linku č. 445 "Vrané nad Vltavou, zdravotní středisko" a "Vrané nad Vltavou, škola" budou dočasně zrušeny a bude vytvořena autobusová zastávka "Vrané nad Vltavou, zdravotní středisko a škola" v Březovské ulici při vjezdu k horní budově mateřské školy v blízkosti budovy s č. p. 314.

Autobusová zastávka pro linku č. 331 "Vrané nad Vltavou, škola" bude dočasně zrušena - přesunuta do prostoru pod základní školu do ulice Pod Sokolovnou před schody vedle hřbitova.

Pro děti a ostatní návštěvníky základní školy budou v místě stavby vyčleněny bezpečnostní koridory, ve kterých budou zajištěny průchody ze základní školy a do základní školy. Na bezpečnost v průběhu realizace stavby dohlíží koordinátor BOZP a provozu na stavbě.

 

Omlouváme se Vám za komplikace!

musime-to-opravit.png

 


Komentáře


 • 9. 10. 2016 19:33
  veronika
  málo informací

  Dobrý den, jak se dostaneme my ostatní bydlící v Dlouhé ulici do spodní části Vraného? Dítě odejde ze školy přes zahradu, vracet se bude potom kudy? Zahrada bude otevřenai po 17 hodině? Jak je zajištěno dochazeni školních dětí do tělocvičny? To budou obcházet? To pak zejména menší ani na tělocvik nedojdou.
  Děkuji za odpověď


 • 10. 10. 2016 15:01
  Petr Janeček
  Re: málo informací

  Dobrý den,
  pokud jste ve Vraném nad Vltavou krátce a Vrané nad Vltavou tolik neznáte, tak Vám pomůže dopravní značení, které bude znázorňovat objízdnou trasu uzavřené komunikace. Toto dopravní značení Vás nasměruje z Dlouhé ulice do ulice Příčná, Oblouková a Březovská. Po této objízdné trase se dostanete do spodní části naší obce. Děti budou mít před budovou školy a v místě stavby vybudovány bezpečnostní koridory. Zahrada základní školy bude otevřena po dobu provozu základní školy. Děti ze základní školy budou využívat stejnou cestu do tělocvičny (sokolovny) jako doposud. Chodník mezi školou a sokolovnou bude otevřen a nájezd k sokolovně se rekonstrukce komunikace U Školy netýká.

  Přeji Vám hezký den.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg