Úplná uzavírka části komunikace Vltavská - asfaltování povrchuznacka_pozor.jpg

znacka_pozor.jpgZ důvodu asfaltování povrchu části místní komunikace Vltavská dojde k úplné (mechanicky zajištěné) uzavírce části místní komunikace Vltavská a to v termínu od pondělí 23. 10. 2017 od 13:00 do čtvrtka 26. 10. 2017 do 16:00.

 

V případě nevhodných klimatických podmínek může být termín uzavírky změněn.

Na komunikaci Vltavská bude mechanickou bariérou znemožněn i vjezd z bočních ulic tj.: Dravkov, U Jezera, Krátká, K Zastávce, V Uličce a Pobřežní.

V případě potřeby bude jednotkám integrovaného záchranného systému vjezd do uzavřené ulice umožněn.

skochovice.jpg

Technologický postup prací:

V pondělí 23. 10. 2017 bude na komunikaci nanesena vrstva spojovacího postřiku, ten musí nějakou dobu zaschnout a nesmí být znečištěn. Zbývající dny budou na spojovací postřik pokládány vrstvy nového asfaltu.

Velice se všem občanům, dotčených uzavírkou části komunikace Vltavská, omlouváme za komplikace!


Komentáře

Přidat komentář
 • 5. 10. 2017 20:54
  Vladimír
  Úplná uzavírka ???

  Proč to opět sdělujete tak pozdě ??? Víte, co znamená pojem “správní lhůta”? Proč není mj. dle tel.příslibu místostarosty ze dne 3/10 zadělaná díra na kanalizaci před RD č.p.61 v ul.Vltavská, díky níž je zbývající část ulice pro jakákoliv nákladní vozidla nedostupná? Tato díra se objevila opět bez jakékoliv předchozí výzvy a není součástí projektu “vodovod” !!! Máme házet odpadky na ulici ? KDO a na základě jakého rozhodnutí toto jmenovitě rozhodl ??? Kde je vyvěšen zpracovaný projekt DIO schválený PČR pro právě ohlášenou úplnou uzavírku pro asfalt, bez kterého tuto fázi nelze provést? Předem děkuji za adekvátní odpověď na každý dotaz.


 • 8. 10. 2017 22:17
  Petr Janeček
  Re: Úplná uzavírka ???

  Dobrý večer,
  tuto informaci jsme Vám sdělili hned, jak jsme se jí dozvěděli a domnívám se, že je to dostatečně před samotnou uzavírkou. Před č. p. 61 se opravovala kanalizační přípojka, která sice není součástí projektu vodovodu, ale při realizaci stavby vodovodu bylo zjištěno poškození této přípojky a proto došlo k opravě. V současné domě by měla být již přípojka opravena a výkop opět zasypán. Svoz odpadu je zajištěn i přes toto krátkodobé omezení (výkop po opravě kanalizační přípojky). O technologické uzavírce komunikace rozhodlo vedení obce společně s prováděcí firmou. Co se týká povolení, tak uzavírka komunikace platí dle schváleného dopravně inženýrského opatření a je schválena všemi dotčenými úřady a orgány. Stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci - Březovská, Vltavská bylo vyvěšeno řádně na úřední desce Obce Vrané nad Vltavou a to od 14.4.2017 do 30.4.2017 pod č. j. 0727/2017, která stanový přechodnou úpravu provozu od 20.4.2017 do 30.11.2017.

  Přeji Vám hezký večer.


 • 6. 10. 2017 7:05
  Jindřiška Kleknerová
  Instrukce a jasné pokyny

  Dobrý den, předpokládám, že tato aktualita neguje tu předchozí a je tedy jasné, že v příštím týdnu neprojedeme.
  V tomto případě bychom místo prázdných omluv uvítali jasné a garantované informace -
  Do které hodiny (s garancí) můžeme v pondělí "vyjet" s auty?
  Kde můžeme auta zaparkovat a jak toto místo bude ošetřeno? (mnozí se obávají vykradení, poškození auta, které stojí na tmavém místě)
  Bude možné si někde nechávat/uzamknout kola - zvažujeme možnost k autům v případě časové nouze dojíždět na kole. (máme to cca 1km).
  Toto jsou informace, které bychom od obce očekávali - totiž aby někdo myslel na to, jak nám tuto situaci alespoň trochu usnadnit anebo zpříjemnit.
  Děkuji.


 • 8. 10. 2017 22:40
  Petr Janeček
  Re: Instrukce a jasné pokyny

  Dobrý večer,
  tato informace (aktualita) neneguje žádnou informaci poskytnutou dříve a proto platí jak omezení 9. a 10. 10. 2017 tak i úplná uzavírka komunikace Vltavská v termínu od 23. 10. 2017 do 26. 10. 2017.

  Co se týče dopravního omezení dne 9. 10. 2017 a případně 10. 10. 2017 tak prováděcí společnost pracuje od 7:00 tzn.,že vozidly do 7:00 vyjedete bez problémů.

  Parkování vozidel můžete provádět kdekoliv před uzavírkou. Budeme jednat se společností AKTIVA PRAHA, s.r.o., která provozuje Klub Lávka Skochovice, zda-li by se mohlo parkovat i v jejich areálu. Pokud budou vozidla parkovat podél komunikace Vltavská, tak bude domluveno s Obecní policií Vestec zvýšená kontrola a dohlídka vozidel. O možnosti uzamknutí kol budeme taktéž jednat s provozovatelem Klubu Lávka Skochovice.

  Přeji Vám hezký večer.


 • 6. 10. 2017 9:38
  Josef Vítek
  Uzavírka

  Já myslím, že ty reakce jsou trochu přehnané, jedná se o necelé čtyři dny bez aut, to se snad dá vydržet. Do práce a do školy lze dojet vlakem, do Vraného i pěšky...
  A kdo se bez auta neobejde, nějak si to zařídí...
  Vzhledem k poloze Skochovic žádná objížďka není možná a udělat se to musí...


 • 6. 10. 2017 12:00
  Jindřiška Kleknerová
  Re: Uzavírka

  To je samozřejmé, že se to udělat musí. Jde o to, jak to připravit a zorganizovat, posléze obyvatelé včas a solidně informovat a vyjít jim alespoň trochu vstříc.
  Nemám pocit, že by ta akce byla plánována, natož měla nějaký řádný koncept.
  A délku uzavírky v tuto chvíli nikdo neví... Možná se to zavře a pak se nebude nic dělat, jelikož na stavbě jako je tato může dojít opět a třeba k několika komplikacím. Jako přehnané reakce to možná může pokládat někdo, kdo nebydlí až na konci a nechodí do práce a nemá děti školou povinné a kroužky, na které je nezbytné ty děti několikrát v týdnu dopravit.


 • 6. 10. 2017 14:58
  Josef Vítek
  Uzavírka

  Já se prostě tady musím obce zastat. Informace je poskytnuta více než 14 dní před uzavírkou, je v ní jasně napsáno od kdy do kdy bude. Komplikace se dějí na stavbě, ale ta už bude v té době hotová, jedná se pouze o definitivní povrch vozovky, tam si myslím, že se to spíš může zkrátit...
  Navíc je to týden kdy jsou podzimní prázdniny (čtvrtek, pátek), takže to je zase o den méně...nevím co by měla obec udělat v tomto případě jinak...


 • 8. 10. 2017 15:04
  Jindřiška Kleknerová
  Re: Uzavírka

  Konečně mi došlo, že nejste ze Skochovic... Vyjadřujete se k něčemu, co neprožíváte a ani detailně neznáte... Přijde mi to trochu jako ta říkačka o koze a petrželi, pane Vítku... Víte například, že si tu stavbu shovívavě užíváme už půl roku, závěrečné práce po nás vyžadují další shovívavosti a značná část lidí kanalizaci a vodovod mít nebudou? Momentálně je problém si nechat vyvést septik... jen tak pro zajímavost. Nevím, jaké důvody vás vedou k tomu, že se tolik prosazujete, naše důvody jsou ale jistě prostší. Chceme jen, aby se myslelo na to, jak to lidem ze Skochovic alespoň trochu zpříjemnit. A to se prostě neděje.


 • 10. 10. 2017 9:49
  Josef Vítek
  Re: Uzavírka

  No vždyť ta stavba se dělá proto, aby jste už ten septik nemuseli řešit proboha. Co by jiní lidé z Vraného za takovéhle problémy dali...


 • 11. 10. 2017 18:04
  Iveta K.
  Re: Uzavírka

  Pane Vítek, mýlíte se. Většina z nás co již půl roku jezdíme po staveništi, v dírách, objíždkách (a teď nás čeká úplné uzavření),
  mít kanalizaci ani vodovod nebude.
  My jsme si jen "vyžrali" všechny ty problémy.
  Ta pověstná "třešnička na dortu" se nás netýká. Já osobně mám jako bonus zničený auto a nervy v kýblu.
  Jako na potvoru zrovna v této části nikdo z nás není v důchodu, jezdíme každodenně do Prahy do práce a škol s dětma.
  A jak jistě víte, ve Skochovicích není ani obchod, takže se prostě bohužel vše vláčí autama z Prahy. Tak nás prosím sudte, až budete chodit v našich botách.


 • 11. 10. 2017 19:42
  Petr Janeček
  Re: Uzavírka

  Dobrý den,
  ano, máte pravdu v letošním roce se nedočkáte kanalizace a vodovodu. Jak jistě víte, ukončení současného vodovodu v místě kde skutečně končí bylo z důvodu nezískání souhlasu od majitele pozemku, kde vodovod má být (pokračovat). Co jsme ale letos zahájili je projektová příprava na prodloužení vodovodu a kanalizace v ulici Vltavská, která se samozřejmě týká i Vás. Na základě tohoto záměru dojde k opětovnému řešení majetkoprávních vztahů. Uděláme vše pro to, aby abychom prodloužili vodovod a kanalizaci v ulici Vltavská v nejkratším možném termínu s ohledem na možnosti obce.

  PS: realizací letošního projektu vodovodu ve Skochovicích jsme se k našemu cíli (prodloužení vodovodu a kanalizace do konce ulice Vltavská) dost přiblížili!

  Přeji Vám hezký večer.


 • 8. 10. 2017 20:25
  kri-TIK
  a co chodníky Nádražní?

  A co pane skoro-starosto udělat v Nádražn chodníky? Ná chléb a hry (posvícení, stará škola, zvoneček atd.) peníze sou a na chodník ne, co? Smutné to je! svítím jak vánočný stromeček a opět mě málem sejmul nějakej přespolní ubytobvanej zřejmě v Kaskádě jzdí jak hovada!!


 • 11. 4. 2019 9:18
  jarka
  oprava silnice

  Dobry den byl to tankodrom to je jiste,ale po opravach je to jeste horsi. Muzu se zeptat, proc se diry opravuji tak vysokou vrstvou,ze jsou to spise muldy nez opravena dira diky za info


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg