Stavba roku Středočeského krajeStavba roku Středočeského kraje

Stavbu nové mateřské školy jsme přihlásili do soutěže Stavba roku Středočeského kraje. V soutěži je přihlášeno 27 staveb. Včera budovu mateřské školy navštívila porota. V případě, že se i vám školka líbí, budeme rádi za její podporu. Hlasovat můžete ZDE!

Zároveň jsme stavbu nové mateřské školy přihlásili do soutěže Stavba roku 2020. I v této celorepublikové architektonické  soutěži  můžete vyjádřit svoji podporu hlasováním ZDE!

Dana Ullwerová

Foto[1].JPG


Komentáře


 • 24. 7. 2020 11:22
  Denisa
  Stavba roku

  Osobne bych stavbou roku nazvala VRANSKY TERMINAL :)))) HAHAHA...


 • 24. 7. 2020 18:06
  Jerry
  Re: Stavba roku

  Terminál bude stavba desetiletí protože dříve hotova nebude..... ostuda pane Drábku , vaše vysvětlení proč se nestaví mne neuspokojilo. Můžete uvést důvod odstoupení od smlouvy? A co bude a v jakých termínech následovat. Kolik obec již " zhotoviteli" stavby zaplatila ????
  Pokud nám to nesdělíte zde v diskusi , budu informaci požadovat dle příslušného zákona oficiální cestou.
  Za všechny znechucené občany Jery


 • 25. 7. 2020 19:08
  Dana Ullwerová
  Re: Stavba roku

  Dobrý den,
  stavební firma byla vybrána na základě výsledku výběrového řízeni, a to s nejnižší cenovou nabídkou. Smlouva byla vypovězena pro opakované neplnění harmonogramu prací, stížností na zaměstnance a nekorektní jednání vedení firmy. Dosud nebyly uhrazeny žádné finanční prostředky. Máte-li další dotazy, zvu Vás k osobnímu jednání.
  Dana Ullwerová


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg