Skála - informace k VŘ týkající se sanace skalního masivu Zvolská HomoleDatum konání:
5.6.2013

V příloze si můžete přečíst odpověď hejtmana Středočeského kraje na dotaz obce týkající se informací o výběrovém řízení k sanaci skalního masivu Zvolská Homole, který jsme dnes obdrželi.

Odpověď MVDr. Josefa Řiháka, hejtmana Středočeského kraje


Komentáře

Přidat komentář
 • 6. 6. 2013 10:52
  Stoupa
  chudák Řihák...

  Pan Řiťák si nevidí na špičku panděra :-( Kdyby nebral jen Příbram jako druhou prahu apod., tak uvolní víc peněz a třeba i na tu cyklostezku a opravu silnice...Paní starostko, díky za snahu, zkuste to z těch milionů a miliard, co Pěťa - Bendl Nástěnkář (ministr všeho možného i nemožného) hlásá, že je připraveno..no co,tak firma vyfakturuje jiné práce, v této rozkradené zemičce, kde nám vládnou na nejvyšších postech odporníci, místo odborníků to jinak nejde...


 • 6. 6. 2013 14:29
  T. Novák
  homole

  Volská homole, já se z nich picnu, ani napsat to neumějí :-D. Snad aspoň ta sanace bude provedena pořádně...


 • 6. 6. 2013 17:00
  Lucie
  Skála

  Bylo by pak bezva, kdyby se řeklo za kolik týdnů, alespoň po převzetí "staveniště" bude možné alespoň částečně silnici pod skálou otevřít - z těch 26, pevně doufám, že jich bude o hodně méně - třeba 12 max:)


 • 6. 6. 2013 22:45
  vašek
  AŽ ZAČNOU

  Vážení až někdo budete mít informaci že se na Homoli něco začalo dělat podejte tuto zprávu. Rád bych viděl tu firmu a způsob s jakým odhodláním se do toho pustí.
  HLAVNĚ AŤ UŽ SE NĚCO DĚJE !!!!!!!!!, za chvíli Svatá ANNA chladna zrána a máme tu zase zimu !!!!


 • 7. 6. 2013 13:04
  Boris
  Odpověď na co ?

  A mě by celkem zajímalo, na co přesně se paní starostka ptala. Protože informace o výběrovém řízení je nic neříkající paskvil. Vlastně vše o výběrovém řízení již víme. Známe firmu, peníze i nějaký ten termín. Co by nás vlastně mělo více zajímat ? Trenýrky stavbyvedoucího :-) Proč není odkaz i na dopis paní starostky? Takto máme jen polovinu informací. Je to asi účel!!!!


 • 7. 6. 2013 22:26
  Martina Filipova
  Re: Odpověď na co ?

  Pane Borisi, děkuji za důvěru, potěší. Ujišťuji vás, že jsem se ptala na jméno firmy, cenu, dobu plnění, chtěla jsem vědět kdy bude rozhodnutí pravomocné, kdy bude podepsána smlouva o dílo, kdy firma nastoupí,... Na barvu trenýrek jsem se opravdu neptala. Trošku mě už tohle navážení se do mé osoby nebaví. Jsem také jen člověk.
  Omlouvám se, ale každý dopis, který napíši do aktualit dávat nebudu.
  Přeji vám hezký páteční večer.


 • 11. 6. 2013 10:02
  Boris
  Re: Odpověď na co ?

  Je velice zajímavé že odpověď zveřejníte a původní dopis nikoliv. Pokud vím, tak v dopise jste psala o potencoinálních voličích a o tom, že jich je ve Vraném 2300. Tzn., že jste asi psala jménem všech občanů, ne? I občané si totiž umí zavolat na kraj. Pokud jste se ptala na cenu a firmu tak to bylo celkem pozdě. Na stránkách kraje již bylo několik dní zveřejněno usnesení z rady kraje. Nejde mi o navážení se do Vaší osoby ale o zveřejňování úplných a přesných informací a ne pouze účelových částí. Toť vše


 • 8. 6. 2013 14:41
  Hana Junková
  Skála

  Myslím, že už začínáme být všichni ze všeho dost znechuceni.
  Zavřená silnice, povodně a další uzavírky.....
  Ani pan hejtman, a teď to nemyslím zle paní starostko, ale ani vy nemusíte denně stát kolony a jezdit každý den jinou objížďkou. Ta situace začíná být vážně neúnosná. Je jisté, že nikdo z kraje nemá poblíž chatu ani dům, protože pak by uředníci lépe pochopili, v jaké situaci se teď nacházejí obyvatelé Vraného a Skochovic.


 • 9. 6. 2013 18:45
  Šťoura
  TUNEL

  Také by stálo za to zeptat se pana hejtmana, kam zašantročil ty miliony z EU,které byly na akci vyčleněny (psalo se tuším o 16 mil.) a kde si za ně postavil domeček, kdy teď brečí, že to StČ kraj bude muset zatahnout ze svého..


 • 17. 7. 2013 17:47
  Oběť
  Je to všem státním zaměstnancům úplně jedno?

  Paní starostko, můžete prosím podat aktuální informaci, jak to vypadá se sanací? Na místě jsem se podívat nebyl, ale jak se zdá tak se stále nic neděje. Anebo už ona vybraná firma začala pracovat? Je pět a půl měsíce po zahájení uzavírky a o ukončení uzavírky nevíme vůbec nic (dosavadní informace jsou tak protichůdné, že je těžké odhadnout, co platí). Jako kdyby vlastně o nic nešlo. Co se musí stát, aby si všichni zainteresovaní státní zaměstnanci uvědomili, jak negativně působí tato lhostejnost? Pocit bezmoci zažívám každý den hned dvakrát při cestě do práce a odhaduji, že jsou na tom podobně všichni z Vraného, Skochovic, Březové, Oleška, Zvole i dotčeného Ohrobce. Kdy se, prosím, začne něco dít?


grafika_pata.jpg