Rekonstrukce ulice U Školy se blíží do finišeV posledním říjnovém týdnu se pracovalo u školy, kde vznikne nově vydlážďěné  prostranství před  hlavním vstupem do školy, kryté zastávky autobusů, chodníky a parkoviště. 

 

V říjnu byla  dokončena rekonstrukce kaple na hřbitově, byla opravena střecha, kterou zatékalo, stropy, vnitřní i venkovní omítky, byla natřena okna i dveře. Ještě nás čeká oprava vnitřního vybavení kaple, především oltáře z roku 1906.

 

Rekonstrukce ul. U Školy4.JPGRekonstrukce ul. U Školy3.JPGRekonstrukce ul. U Školy2.JPGRekonstrukce ul. U Školy1.JPG


Komentáře


 • 29. 10. 2016 22:03
  kri-TIK
  kaple

  Ulice u školy fajn. Ale co kaple? Nemá se o to starat církev?? Má teď majetky a peníze...Proč obec, potažmo stát? Pánbíčkáři lidstvu nikdy nic dobrýho nepřinbesli, akorát rozdmíchávají války a vybírají peníze na imaginárního "Boha", kterému se každý musí klanět a kterýho se musí všichni bát. Proč si kapli i s oltářem nezrekonstruují sami? Radši bych u nás v Nádražní chodník ! Uskakovat autobusům to radnici je jedno!!


 • 30. 10. 2016 22:30
  Dana Ullwerová
  Re: kaple

  Obec je zřizovatelem hřbitova, zodpovídá za řádný stav staveb - oplocení, vrat, kaple. Opravená kaple by měla být v budoucnu využívána jako důstojné místo pro poslední rozloučení se zesnulými.
  S vybudováním chodníku v ulici Nádražní počítáme. V letošním roce obec nechala zpracovat projektovou dokumentaci na výstavbu chodníku v této ulici v úseku od nádraží k elektrárně.


 • 2. 11. 2016 14:59
  kri-TIK
  chodník

  Děkuji paní Ulwerová, snad to dopadne již brzy, protože pan Janeček i jiní z úřadu(Charvátovi,Filipová...) o tom jen mluví více než 10let


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg