Rekonstrukce ulice Libušská v PísniciOd začátku dubna bude uzavřen průjezd ulicí Libušská v Písnici pro veškerou dopravu včetněznacka_pozor.jpg hromadné (autobusové).

TSK hlavního města Prahy plánuje na letošní rok rozsáhlou rekonstrukci ulice Libušská (v úseku od Sapy až na jih Písnice). V rámci této rekonstrukce dojde k opravě povrchu komunikace, výstavbě chodníků, výstavbě kruhového objezdu na křižovatce ulic Libušská a Kunratická spojka,vybudování chybějícího kanalizačního řadu v jižní části Písnice. Realizace této investiční akce bude probíhat po etapách a bude ji provázet řada dopravních omezení.

  • zahájení prací je začátkem dubna 2018, rekonstrukce potrvá zhruba do konce roku 2018. Po celou dobu pisnice-obrrekonstrukce bude zcela uzavřen průjezd Písnicí. Betonové zátarasy budou umístěny i na polní cesty vedoucí do Písnice.
  • Samotná rekontrukce proběhne ve dvou etapách. V první etapě bude probíhat výstavba kruhového objezdu Libušská - Kunratická spojka a rekonstrukce části ul. Libušská od křížení s ulicí K Vrtilce až na jih Písnice (cca duben - červenec). Ve druhé etapě se bude rekonstruovat úsek od nově postaveného kruhového objezdu po křížení s ulicí K Vrtilce (srpen - listopad).
  • Autobusy linky 331 a 333 budou jezdit po Vídeňské ulici.
  • Objízdné trasy pro motoristy povedou přes Vestec nebo Cholupice, otevření nájezdu na Pražský okruh není možné.

Autobusové spoje ve Zvoli 331 a 333 budou odbočovat v Dolních Břežanech na Hodkovice a ve Vestci u autosalonu BMW najedou na ulici Vídeňská (zde má být umístěn semafor). Na trasu se pak vrátí ulicí Dobronickou. Vzhledem k předpokládaným problémům ve špičkách (ráno a odpoledne) zavádíme autobus Zvole - Vrané nad Vltavou, železniční zastávka, číslo 742, který bude jezdit od 6:14 hodin do 8:45 hodin a od 12:12 hodin do 18:45 hodin ke každému vlaku (každou 1/2 hodinu). Přesný jízdní řád bude zveřejněn příští týden. Tento autobus v kombinaci s vlakem bude alternativou jak se dostat do Prahy hromadnou dopravou bez čekání v kolonách.

Mapa ROPIDu s vyznačením tras a vysvětlením ZDE! Další informace naleznete na stránkách Městské části Praha-Libuš ZDE!


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg