Rekonstrukce místní komunikace Příčná začíná!Od pondělí 27. 7. 2015 bude zahájena rekonstrukce místní komunikace Příčná v úseku od křižovatky Dlouhá x Příčná po křižovatku Oblouková x Příčná. Předpokládaný termín dokončení rekonstrukce místní komunikace Příčná je nejpozději 31. 8. 2015.

V době od 7:00 do 17:00 bude tato část místní komunikace uzavřena.


Komentáře


 • 24. 7. 2015 9:00
  Václav
  místní komunikace

  S ohledem na informaci o opravě této nevýznamné komunikace se ptám , kdy bude řešen „ tankodrom“ mezi elektrárnou a kempem Matyáš. Na chodník mezi nádražím a elektrárnou se ani neptám…………………


 • 24. 7. 2015 11:58
  Kamil
  Řečnické otázky?

  Oprava Příčné pár set tisíc, oprava Nádražní, U elektrárny pár desítek milionů a dotace žádné nejsou. Tak se holt bude opravovat "nevýznamná" komunikace, kde bude od září jezdit autobus.
  Chodník bude, připravuje se projekt a příští rok se snad postaví.


 • 31. 7. 2015 14:08
  Michaela
  Poznámka

  Jak pro Vás může být silnice, která vede od školy ke zdravotnímu středisku s lékárnou "nevýznamná"?! Tato silnice je frekventovaná téměř stejně jako "tankodrom" u elektrárny. Nemůžeme chtít opravu všech silnic ihned.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg