První verze projektové dokumentace na rekonstrukci silnice do Skochovic k připomínkámlogo obce Vrané nad Vltavou[29].jpg

Obec Vrané nad Vltavou zahájila v loňském roce přípravu projektové dokumentace na kompletní rekonstrukci silnice do Skochovic (části místních komunikací Nádražní, U Elektrárny a Vltavská). Výběrové řízení na realizaci projektové dokumentace vyhrála společnost GREBNER, s.r.o.

První pracovní verze projektu k připomínkám:

 • Souhrnné řešení stavby - díl 1 - naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)
 • Souhrnné řešení stavby - díl 2 - naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)
 • Souhrnné řešení stavby - díl 3 - naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)

Připomínky, návrhy, náměty a podněty můžete zasílat do 28. 2. 2018 na e-mail mistostarosta@vranenadvltavou.cz nebo si můžete prohlédnou větší formát dokumentů v kanceláři místostarosty obce.

obr_nadrazni_u_elektrarny.jpg


Komentáře


 • 27. 2. 2018 13:39
  brautferger
  přechod

  Doporučuji doplnit o přechod na úrovni vlečky, tj. z chodníku na straně nádraží na nový chodník na straně bytovek. RB.


 • 28. 2. 2018 17:49
  Přednost z Prava
  Antonín T.

  Jsou tam dvě, nebo tři křižovatky s předností z prava (na konci u přejezdu, kousek za elektrárnou a možná kousek za vlečkou).
  To je záměr? Podle mě by bylo lepší udělat ze silnice U Elektrárny a nádražní hlavní. V praxi mi přijde, že tam stejně nikdo přednost z prava nedává a riskují.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg