• Prodloužená provozní doba přívozuOd pondělí 11. února 2013 bude zkušebně prodloužena provozní doba přívozu a to do 20 hodin. Poslední odbavený autobus přijede do zastávky Jíloviště/Výzkumný ústav v 19:55. Převozník počká na tento dopravní spoj.

Pokud se neprokáže potřeba tohoto prodloužení, zkušební provoz bude zrušen. Tato informace bude sdělena s dostatečným předstihem.


Komentáře


 • 7. 2. 2013 19:53
  ivana
  přívoz

  Dobrý večer,
  chtěla bych se zeptat, jestli by přívoz nemohl jezdit o něco dříve?
  Děkuji


 • 9. 2. 2013 8:01
  Michal Hlaváček
  Parkování u přívozu

  Dobrý den, díky z prodloužení provozní doby přívozu, které kvituji s povděkem. Mám několik dotazů:
  1) Jak je to s možností parkování na Strnadské straně přívozu (na Vranské je parkoviště nedaleko)? Ptám se kvůli možnosti ponechání jednoho auta přes noc na druhém břehu, ke kterému by se ráno dalo přijet přívozem a pokračovat tímto autem. Tuším, že na náplavku je zákaz vjezdu, ale rybáři tam stejně poměrně často parkují.
  2) Nešlo by vrátit odjezdy přívozu tak, jak byly kdysi (tedy ne každou čtvrthodinu, ale navázat je více na odjezdy autobusů, resp. na počkání)- pokud člověk dorazí o pár minut později, reálná doba od příchodu k přívozu do odjezdu autobusu je klidně i půl hodiny, kdy už člověk autem byl dávno na Smíchově.
  Díky
  Michal Hlaváček


 • 9. 2. 2013 9:20
  sara
  ..

  to je sice hezké, ale prd platné , když končím v práci v 21 hod. a vlak z prahy jede až v 22... clovek je rad za kazdou chvili doma a ne strávenou v mhd. radsi otevrete silnici a revezr..na vlastní nebezpečí...


grafika_pata.jpg