Pozvánka na jednání zastupitelstva obce - 18.3.2020 od 18 hodinDatum konání:
18.3.2020

zo.JPG

 


Komentáře


 • 12. 3. 2020 12:24
  Roman
  omezení cyklistů Vrané - Jarov

  Dobrý den, Paní Starostko, mám na Vás prosbu: několikrát jsem Vás upozorňoval na (dle mě) potřebu řešit osazení cedule: Zákaz vjezdu cyklistů na úseku Vrané - Jarov, neboť cyklista je povinen (Silniční zákon) POUŽÍT cyklostezku, pakliže vede souběžně s komunikací. Tato podmínka splněna JE. Bohužel s blížícím se jarem se množí případy potenciálních situací ( nebezpečných kolizí) se silničními cyklisty, kteří nerespektují, že se na úzkou silnici sotva vejdou 2 auta vedle sebe, natož náklaďák s autobusem. Jinak protáhnout cyklostezku kvituji, snad nebude kopírovat břeh Vltavy před Lávkou a Kaskádou, kde by vybíhali lidi z kempů..Stačí využít silnici do Skochovic, kde je provoz naprosto minimální, protože jde o neprůjezdnou oblast. Rovněž se také ušetří nemalé finance.


 • 14. 3. 2020 15:34
  Václav
  Re: omezení cyklistů Vrané - Jarov

  Romane, tvé myšlenkové pochody jsou lehce schyzofreni. Jarov - Vrané "cyklisti na vozovce špatně", Vrané - Skochovice "cyklisti na vozovce v pořádku". Nejsi náhodou z Vraného, srovnej si to v hlavě.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg