Pozvánka na jednání zastupitelstva obce - 16.12.2020 od 18 hodinDatum konání:
16.12.2020

Pozvánka na ZO - 16.12.2020.JPG

Pozvánka na ZO ke stažení ZDE (.pdf)


Komentáře


 • 10. 12. 2020 12:18
  kri-TIK
  jo prachy všem

  jojo minule bylo naprogramu schválení peněz pro starostku a teď ještě ten zbytek k vánocům moc pěkný !! ty pozemky asi nebudou asi na ten chodník v Nádražní co? místo toho setam staví nějaká vopičárna. Co uděláte s tou audinou co na ní roste už mech??? z Nádražní se stává vrakoviště staveniště a tankodróm !


 • 15. 12. 2020 22:07
  Dana Ullwerová
  Re: jo prachy všem


  Hezký večer,
  nevím, kterou zbytečnou stavbu máte na mysli? Čistírnu odpadních vod, rekonstrukci v základní škole či snad stanoviště autobusů před nádražím nebo rekonstrukci staré školky? Čekáme na vydání stavebního povolení na stavbu vodovodního přivaděče, strategickou stavbu, která zajistí pitnou vodu pro občany naší obce na další desítky let. Zdá se Vám snad tato připravovaná stavba zbytečná? Ano, silnice nemáme na mnohých místech dobré, postupně je opravujeme. Všichni bychom si přáli, aby to šlo rychleji a bylo jich opraveno více, ale vždy je nutné nejprve připravit projektovou dokumentaci, vyřídit stavební povolení a sehnat finanční prostředky, protože jde o investice v řádech desítek milionů korun. Vyřídit takovéto povolení se všemi souhlasnými stanovisky dotčených orgánů trvá roky a zpracování projektové dokumentace stojí nemalé finanční prostředky. Projektová dokumentace pro stavební povolení na opravu komunikací U Nádraží a U Elektrárny je hotová, čekáme na stavební povolení a jsme připraveni žádat o dotace. Na všech stavbách musí mít obec zajištěný stavební dozor, kontrolovat rozpočet, připravovat podklady pro výběrová řízení, účastnit se kontrolních dnů. Je to spousta hodin neviditelné práce, kterou dělají členové zastupitelstva obce ve svém volném čase. Neustále anonymně kritizovat vše, co obec udělá, je bohužel velmi jednoduché.
  Ullwerová


 • 16. 12. 2020 11:15
  kri-TIK
  Re: jo prachy všem

  Mluvim o nesmyslnym terminálu.. jasně chodník za desítky milijonů - to by musel bejt zlatej místo terminálu by mohla bejt celá Nádražní i s chodnikem hotová. ještě že sem se ozval by ta audyna ani nezmizela zato tam parkujou jiný kousek od mýho domu!


 • 16. 12. 2020 6:56
  Mur
  mur@gmail.com

  Nenávistný primitivní anonymní kritik, co nenapíše větu bez chyb neustále otravuje. To my v Olešku bychom uvítali takovou širokou ulici, jako je Skochovická, mnoho cest nemáme vůbec vyasfaltovaných, nemáme chodníky, část chodníků v té ulicitam je.


 • 16. 12. 2020 11:17
  kri-TIK
  Re: mur@gmail.com

  nevim mě Skochovická ani Skochovice nezajímaj a už vůbec ne Oleško nebo Březová zajímá mě Nádražní silnice a hlavně chodník pro nás pro starší se tam někdy projdi chytráku dyž to tam mastí vodumdesát za tmy


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg