Opět změna! Silnice č. III/1043 bude otevřena v pondělí!Na základě nejaktuálnějších informací od SÚS Kladno, musíme sdělit, že silnice č. III/1043 z Vraného nad Vltavou do Prahy bude nadále uzavřena! Důvod je, že byl zjištěný větší kus skály, který je uvolněný a který je nutné odstranit. Odstranění uvolněné skály bude probíhat o víkendu.

Pokud vše půjde podle plánů, tak silnice bude otevřena v pondělí 4. dubna 2016 v odpoledních hodinách!

 

znacka_pozor.jpg


Komentáře

Přidat komentář
 • 1. 4. 2016 13:46
  JANA
  SKÁLA

  Apríl ??


 • 1. 4. 2016 13:57
  Andrea
  COO??

  No to snad ne!!!


 • 1. 4. 2016 15:44
  Hádží
  Díky za informaci

  Ať vyjde o víkendu na práci dobré počasí!


 • 3. 4. 2016 9:31
  opravdu?
  kri-TIK

  Jen aby v pondělí nenapsali za měsíc pondělí,sliby-chyby. Když sem se včera byl podívat odpoledne,nikdo tam nepracoval !


 • 4. 4. 2016 7:26
  Žofie
  víkend na skále ????

  O víkendu na skála nebyla spatřena ani jedna ruka, Jsem proto tedy napnutá, jak VŠE odpoledne odpadne..................


 • 4. 4. 2016 7:59
  Jana
  Skála

  Dobrý den, máte nějaké zprávy ohledně otevření silnice? Stojí nás ta objížďka zase spoustu času a peněz za benzín. Děkuji, Jana


 • 4. 4. 2016 9:22
  Překvapený občan
  Silnice - cyklostezka

  Včera bylo docela zábavné pozorovat stovky cyklistů na uzavřené cyklostezce a činnost Policie na uzavřené silnici z Vraného do Jarova, zastaveno pouze jedno vozidlo uprostřed uzavřeného úseku mezi Vraným a Jarovem, jinak běžný provoz bez ohledu na uzavřenou komunikaci včetně cyklostezky :-)


 • 4. 4. 2016 10:51
  Jana
  Re: Silnice - cyklostezka

  Blíží se poledne a já stále nevím kudy odpoledne pojedu, fajn....


 • 4. 4. 2016 12:42
  Josef Vítek
  Re: Silnice - cyklostezka

  Lidi neblázněte, tak to odpoledne ještě objedem a zítra ráno už normálně. Zas taková tragédie to není.
  Fascinuje mě, jak několikadenní uzavírka silnice přitáhne na stránky obce desítky lidí, kteří by sem nezavítali jak je rok dlouhý. I když se tu řeší někdy i velmi důležitější věci....


 • 4. 4. 2016 10:56
  Olga
  Silnice

  Odstranění uvolněné skály bude probíhat o víkendu! Tak jsme se celá rodina byly podívat, jak pracují o víkendu v neděli v odpoledních hodinách - na skále. A co myslíte? Nikde nikdo!
  Tak si myslíme, že si z lidí z Vraného dělají jeno m srandu.


 • 4. 4. 2016 11:34
  bla bla
  Re: Silnice

  Ani mě to nepřekvapuje, že tam nikdo nebyl. V sobotu jsem taky nikoho pracovat neviděla.Tak proč zavřená silnice? Asi na Jarově chtěli mít klid. Se nedivím, že to nechtějí mít zavřený zase celý rok.To už tady bylo.Rychlost cooo?


 • 4. 4. 2016 12:35
  Jitka
  Když se daří, tak se daří

  Pokud jedete do Prahy objízdnou cestou cestou Břežanským údolím nechte si hodně velkou časovou rezervu, na Zbraslavském mostě je omezený provoz řízen semafory, kolona až v kopci a na zelenou projede sotva 5 aut! SUPER. Možná tato informace by byla na Vranském webu dnes ráno užitečnější než pozvánka do regionálního muzea. :(


 • 4. 4. 2016 12:42
  Kamil
  Re: Když se daří, tak se daří

  To by o tom správce webu musel vědět. Jste hodná, že jste mu to hned napsala.


 • 4. 4. 2016 13:16
  Jana
  uzavírka silnice

  Na radnici jsou asi na delším obědě, my přece počkáme na info. oni tudy asi nepotřebují jezdit, Bydlí a pracují ve Vraném!!!

  Tak už nám dejte konečně vědět a nenechte se prosit.
  Jana


 • 4. 4. 2016 13:27
  bla bla
  Re: uzavírka silnice

  Mají odpolední siestu přeci a lidi jsou jim ukradení. Oni přeci dojíždět nemusí, jsou z Vraného takže kdy dojde k otevření silnice je jim u pr...


 • 4. 4. 2016 13:41
  Martin Novotný
  Re: uzavírka silnice

  Udivuje mě, že tady pořád někdo brečí kvůli pár dnům. Proč hned prorokujete, že to bude na rok? Proč z toho viníte Jarov, že jsou šťastný, že tam nejezdíme. Nebo žvásty typu dejte nám vědět, pracovníci obce mají siestu, co to je za nesmysl tohle? Udivuje mě hned ten pesimismus, myslet na nejhorší. Prostě až to bude, tak to bude, brečením na webu Vám fakt nepomůže!! Prostě než to otevřou, tak to budu objíždět. Každý chce, aby to bylo co nejdříve, určitě proto dělají co můžou, ale psát tady věci typu "šli jsme s rodinkou na prochajdu a koukali jestli tam dělají" a pak tady psát komentáře, jak kdyby jste věděli, že to mají zavřít. Probuďte se.


 • 4. 4. 2016 13:54
  Petr Janeček
  Re: uzavírka silnice

  Vážená paní Jano,
  dovolím si reagovat na Váš příspěvek, který přišel ve 13:16. Ve 13:00 byla na webových stránkách vyvěšena informace, kterou požadujete.

  PS: na radnici nemáme delší obědy a ano, pracujeme a bydlíme ve Vraném nad Vltavou. Asi by pro Vás nebylo moc příjemné, kdyby Obecní úřad Vrané nad Vltavou sídlil například ve Zvoli nebo v Praze.

  Přeji Vám hezký den.


 • 5. 4. 2016 13:13
  Jana
  Re: uzavírka silnice

  Je jedno z jakého místa obec mizerně pracuje. Vlastně kdyby dojížděli taky do Prahy, tak by možná bylo všechno rychleji vyřízeno.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg