Obec Vrané nad Vltavou získala dotace na vodovod a kanalizaciObec Vrané nad Vltavou získala dotaci ve výši 5,8 milionů Kč na realizaci kanalizace v Březovské ulici.

VCJ249396_Kanalizace.jpg(ilustrační foto)

Obec Vrané nad Vltavou zíslaka dotaci ve výši 13,1 milionů Kč na realizaci vodovodu v Březovské ulici a realizaci vodovodu ve Skochovicích. 

ruka-s-vodovodem.jpg(ilustrační foto)

Předpokládaný termín realizace výše uvedených akcí je rok 2017.


Komentáře

Přidat komentář
 • 20. 6. 2016 17:53
  j.drda
  Dotace

  Dobra pdace


 • 21. 6. 2016 8:18
  Jindřiška Kleknerová
  Hurrá

  Zdravím, to je skvělá zpráva!
  Znamená to, že ve Skochovicích budeme mít všichni vodovod a kanalizaci? Nebo to bude mít omezený dosah - ví se už? Děkuji. Kleknerová


 • 21. 6. 2016 10:07
  Petr Janeček
  Re: Hurrá

  Dobrý den,
  bohužel celé Skochovice do projektu zahrnuty nejsou a to z objektivních důvodů. Projektová dokumentace je k dispozici na OÚ k nahlédnutí.

  Přeji Vám hezký den.


 • 21. 6. 2016 9:43
  Vladimír Voska
  PD

  To by nám měl ukázat projekt, nejlépe výkres koordinační situace se zákresem trasy vodovodu. Předpokládám, že obec jej musí mít k dispozici jak v tištěné, tak v digitální formě. Osobně bych "dotčenou" trasu a napojení plánovaných objektů velice rád viděl, dokud je relativně čas, proto se touto cestou ptám obce: Je možné zmíněný výkres zaslat e-mailem, nebo jej osobně vidět na obci ? Děkuji předem za odpověď ! VV


 • 21. 6. 2016 10:13
  Petr Janeček
  Re: PD

  Dobrý den,
  jak jsem již psal výše. Dokumentace pro obě akce (Vodovod Skochovice a Vodovod a kanalizace v Březovské ulici) jsou k nahlédnutí na OÚ Vrané nad Vltavou.

  Přeji Vám hezký den.


 • 21. 6. 2016 13:02
  Lenka
  vodovod a kanalizace

  Dobrá zpráva :)

  pokud je tam zahrnuta ulice
  Na Kodlíči.......


 • 21. 6. 2016 13:12
  Petr Janeček
  Re: vodovod a kanalizace

  Dobrý den paní Vošahlíková,
  pro vodovod a kanalizaci v ulici Na Kodlíči právě probíhá stavební řízení. Jakmile bude získané stavební povolení, budeme žádat o dotaci při nejbližší možné výzvě. Pevně doufám, že se nám vše podaří tak jak jsme Vám to slíbili.

  Přeji Vám hezký den.


 • 29. 6. 2016 10:21
  Lucie
  Dotaz

  Dobrý den, kdy je prosím v plánu pro kanalizaci a vodovod konec Vraného - ulice Akátová, Nad Roklí, Větrná ? Děkuji za informaci.


 • 30. 6. 2016 7:58
  Petr Janeček
  Re: Dotaz

  Dobrý den,
  kanalizaci a vodovod v této lokalitě v současné době neplánujeme. V letošním roce získáme stavební povolení pro lokalitu Na Kodlíči, poté budeme žádat o dotaci na realizaci vodovodu a kanalizace v této části obce. Území okolo statku (Akátová, Větrná, Nad Roklí) by na tuto lokalitu mělo v budoucnu navazovat.

  Přeji Vám hezký den.


 • 19. 7. 2016 13:50
  martin
  dosah kanalizace - Brezovska ul.

  Dobry den, kam az v ulic Brezovska bude kanalizace sahat?az k odbicce lesni/okruzni nebo nize? uvazuje se do budoucna pripojeni Brezove, ulice prazska? davalo by to smlsyl, je to z kopce, bylo by to prirozene pokracovani. dekuji MK


Přidat komentář

grafika_pata.jpg