Obec podala žádosti o dotace na vodovod a kanalizaci v ulici Na Kodlíčilogo obce Vrané nad Vltavou[27].jpg

Obec Vrané nad Vltavou podala do Operačního programu Životní prostředí žádosti o dotace na realizaci vodovodu a kanalizace v ulici Na Kodlíči:

 • Rozšíření páteřní sítě kanalizace v ulici Na Kodlíči
  - celkové náklady projektu - 18 107 411,87 Kč
 • Rozšíření páteřní sítě vodovodu v ulici Na Kodlíči
  - celkové náklady projektu - 8 335 008,17 Kč

V případě schválení žádostí se předpokládá zahájení realizace staveb v roce 2018.

situace voda kanal Na Kodlíči.jpg


Komentáře


 • 29. 1. 2017 13:56
  Jiří Rákosník
  Dotace

  Zdravím, proč žádáte o dotaci tak pozdě?
  Kdyby se o dotaci zažádalo v době, kdy byl již projekt hotov (rok 2015) a připraven k realizaci, tak už jste mohli možná letos začít!
  Předpokládaná cena je včetně koncových přípojek? Jinak si nedovedu vysvětlit tak vysokou cenu díla. Kolik jste oslovili firem s vypracováním nabídek realizace? Když to jen zhruba spočítám jedná se o cca 800 m trubek a výkopů, pak mi vychází cena 1 metru kanalizace a vodovodu na cca 33 000 Kč. Děkuji za odpověď.


 • 29. 1. 2017 23:31
  Jana Nováková
  Re: Dotace

  Hele ty brouku pytlíku,
  zajímalo by mě, kterej ty to seš?


 • 30. 1. 2017 9:43
  Petr Janeček
  Re: Dotace

  Vážený pane Rákosníku,
  o dotaci na kanalizaci a vodovod v lokalitě Na Kodlíči žádáme v nejbližším možném termínu, který byl. Když jsme žádali naposledy o dotace na vodovod ve Skochovicích a kanalizaci a vodovod v Březovské, tak ještě nebylo možné žádat o kanalizaci a vodovod v lokalitě Na Kodlíči, protože nebylo vše připravené. Stavební povolení na vodovod a kanalizaci v lokalitě Na Kodlíči máme od 11. 10. 2016 (rozhodnutí s nabytím právní moci).

  Bohužel jsme v počátku příprav projektu museli řešit všelijaké problémy a nejasnosti, které jsou příčinou tohoto zdržení. Takže se letos opravdu začít nemohlo a nemůže.

  Předpokládaná cena za realizaci vychází z projektové dokumentace a týká se pouze řadů nikoliv přípojek. Vzhledem k tomu, že jsme teprve nedávno žádali o dotaci, tak zatím nemáme na realizaci finanční prostředky a proto jsme nezačali oslovovat žádné firmy k vypracování nabídek realizace. V případě, že dotaci získáme, budou neprodleně realizovány veškeré přípravné kroky, včetně výběru zhotovitele.

  Přeji Vám hezký den.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg