Nové mlatové chodníkyV letošním roce jsme realizovali na dvou částech obce nové mlatové chodníky z důvodu zajištění větší bezpečnosti chodců a zlepšení vzhledu veřejného prostoru v naší obci.

WP_20171005_09_32_12_Pro.jpg

WP_20171005_11_46_23_Pro.jpg


Komentáře


 • 11. 10. 2017 19:33
  Vladka
  Chodník k nádraží

  Chodník od závor směrem k nádraží je super, a to i při dešti. Velmi mne to potěšilo. Vyhneme se tak průchodu prostorem bývalé váhy, kde není chodník a často tam parkují auta. Takže za mne velká pochvala.


 • 12. 10. 2017 13:09
  kri-TIK
  kdy bude chodník? Nádražní

  Pěknej chodník, ale na druhou stranu, vlastně taková zkratka to jen je...ale co pořádnej chodník k přehradě od Nádražní? píšu to sem 2 roky, co mi vnuk pořídil tableta a nic :-( sem zvědasvej, jestli se ho ještě dožiju?? hovada co jezdí z lávky,kaskády nebo Matyáše 80 bás málem srazí ikdyž máte veškerý prvky! hlavně teď v zimě a mlze to je zatrest, půlka dětí tam chodí vpravo, jezdí tam dost náklaďáků do Megafytu. Ani janeček ani Ullwerová ani Filipová ani Chvátalovic to asi nezajímá!!


 • 12. 10. 2017 15:21
  Dana
  Chodnik

  Pochvala obci,je to moc hezké.
  Nebylo by možné to samé realizovat na cestičce vedle schodů u hřbitova?Přesněji nad hřbitovem? Bylo by to dobře i pro maminky s kocarky a malé děti s kolama.
  Přestože byla spousta plánu Zvonečku,že se o sad budou starat a budou tam lavičky,tráva a celý nápad to zpřístupnit neodpovídá.Cele léto to bylo zarostle a nedalo se tam bohužel chodit.Dokud nezačali s vytrháváním Agátu atd,tak se tak se tam celá léta dalo chodit,teď ne.Tedy momentálně zase ano,ale celé léto to nešlo.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg