• Nemůžete se po porodu dostat do formy? Přijďte si zacvičit do Zvonečku!Od počátku února 2013 nabízí Mateřské centrum Zvoneček ve Vraném nad Vltavou možnost cvičení pro maminky po porodu. Cvičení je zaměřené především na zlepšení držení těla, aktivaci pánevního dna a hlubokých břišních svalů, zmírněuje bolesti zad. Maminky cvičí pod dohledem lékařky, se kterou mohou řešit i jiné problémy, např. poporodní bolesti zad, problémy s nadváhou a jiné nepříjemnosti spojené s porodem miminka.

Že nemůžete miminko ještě nechat hlídat nebo nemáte hlídání pro jeho staršího sourozence? To nevadí. Miminka můžete vzít klidně s sebou. Během cviků mohou spinkat nebo se chovat v náručí a tak vám dokonce pomoci posilovat svaly na rukou. A pro staršího sourozence se v místnosti jistě najde dost hraček, s kterými si bude moci zatím hrát.

Každého zájemce rádi uvítáme. Cvičení probíhá vždy v pondělí od 15:30 do 16:30 hodin v prostorách CEV Zvoneček. S případnými dotazy se můžete obracet na pí. Stupkovou: zuzana.stupkov@seznam.cz nebo na tel. 775 225 022.


grafika_pata.jpg