Náhradní autobusová dopravaV současné době je zajištěna náhradní autobusová doprava:

linka č. 331, zastávka je u Základní školy

Z Vraného (z Jílového u Prahy přes Vrané nad Vltavou) na Prahu pojede každý autobus této linky.

Z Prahy do Vraného je režim takový, že ve Zvoli se řidič autobusu zeptá cestujících, zda-li někdo jede do Vraného nad Vltavou. V případě, že v autobusu nebude cestující do Vraného, autobus pojede po své trase. V případě, že budou v autobusu cestující do Vraného, autopus pojede přes zastávku Vrané nad Vltavou - u školy.

 

Jízdní řády autobusu linky č. 331 je ke stažení ZDE! (časy příjezdů a odjezdů autobusů jsou pouze orientační)


Komentáře


 • 3. 6. 2013 17:47
  Jan Synek
  Ridici to bohuzel nevi, ze maji jezdit do Vra

  Ridic spoje v 17:36 bohuzel o zajizdeni do Vraneho nevedel. Do Vraneho zajizdet nebude. JS


 • 3. 6. 2013 18:04
  Jan Synek
  Uz ho nekdo ukecal, do Vraneho pojede

  JS


 • 3. 6. 2013 19:36
  Josef Vítek
  Re: Uz ho nekdo ukecal, do Vraneho pojede

  Jenom na vysvětlenou, nastupoval jsem dnes v 18 hodin v Dolních Břežanech do busu 331, když jsem se zaeptal řidiče, zda jede do Vraného, toto potvrdil, ale zarazilo mne, že mi potom, když jsem mu ukazoval cestu ke škole, řekl, že se o tom dozvěděl tím, že před Břežany zavolal dispečera, který mu řekl, že mu to zapomněl říct. Takže by bylo dobré spíše postihnout na platu dispečery firmy VEOLIA a ne chudáky řidiče.


 • 4. 6. 2013 7:35
  Michaela
  Re: Uz ho nekdo ukecal, do Vraneho pojede

  Měla jsem včera dosti podobný případ. V 16:49 přijel do Zvole autobus 331 z Jílového do Prahy směr Kačerov. Když jsem jej žádala o cestu do Vraného, řekl, že nikam nejede, že by měl v Praze min. 30 minut zpoždění a navíc by neměl žádné osobní volno. Řekl, že odjíždí do Prahy a tím to pro něj končí. Měla jsem štěstí, že přímo za ním stál autobus č. 333, který s cestou do Vraného nemá mít nic společného ale i přes to, mě hodný pan řidič odvezl s tím, že o tom ví, a že i když má teď volno, tak mě rád odveze. (původně jel z Kačerova do Zvole, kde končil).


grafika_pata.jpg