Mistrovství České Republiky 2014 v Taekwon-Do ITFVe dnech 14. - 16. listopadu 2014 se v Brně konal jeden z vrcholů letošní sportovní sezóny - Mistrovství České republiky v moderním bojovém umění Taekwon-Do ITF. Mistrovství probíhalo pod záštinou Českého svazu Taekwon- Do ITF.

Soutěž, která je každoročním svátkem taekwondistů, se v letošním roce konala ve sportovní hale Kampusu Masarykovy univerzity. Soutěžního klání se zúčastnil rekordní počet závodníků. Síly poměřilo bezmála 400 sportovců z celkem 25 škol Taekwon-Do z celé republiky. Závodníci ze školy Ge-Baek Hosin Sool, která je největší školou v ČR, již tradičně předvedli velice kvalitní výkony a se ziskem 29 zlatých, 25 stříbrných a 57 bronzových medailí se zasloužili o titul nejúspěšnější školy šampionátu.

Na úspěchu školy Ge-Baek Hosin Sool se aktivně podíleli i členové skupiny cvičící ve Vraném nad Vltavou pod vedením Anety Sequensové (III. Dan) a asistenta Ondřeje Huba (1. kup). Aneta si na šampionátu vybojovala krásnou bronzovou medaili ve sportovním boji a v technických sestavách jednotlivců. Z týmových soutěží seniorek si odvezla zlatou medaili ze sportovního boje a stříbrnou medaili z disciplíny technických sestav družstev.

Nakonec patří poděkovaní za vynikající reprezentaci všem soutěžícím z naší školy a budeme se opět těšit na viděnou na Mistrovství České republiky příští rok!

Tréninky ve Vraném nad Vltavou probíhají pravidelně ve čtvrtek od 16:30 do 18:30 v Sokolovně. Bližší informace najdete na internetových stránkách školy www.tkd.cz.

Všichni zájemci o tohle krásné bojové umění jsou srdečně zváni!

Mária Trundová Ge-Baek Hosin Sool


grafika_pata.jpg