Mikulášská zábava v Sokolovně - v sobotu 7.12.2019Datum konání:
7.12.2019

Výstřižek.PNG


Komentáře


 • 25. 11. 2019 21:42
  kri-TIK
  a co chodníky|???

  Je to furt dokola - opravuje se pomalu a strašně - je to vidět na spackaný silnici Vrané-Jarov-Praha, to stavěli njací amatéři pošuci!! co kdybyste udělali konečně nový chodník v Nádraýní k přehradě ??? hlavně že sou tu rosvícení stromků, rádoby bio trhy a posvícení, no jo chléb a hry, dělala to Chvátalka, dělal to Janeček a Filipová, děláte to vy...ať si tu kulturu zaplatí sami, mě stačí televize za svoje ale chodník nepostavim, 65 mi bylo !


 • 26. 11. 2019 13:12
  Martina Filipová
  Re: a co chodníky|???

  Dobrý den.
  Mikulášskou zábavu pořádá Sokol Vrané nad Vltavou, nepořádá ji obec. Děkujeme obci, že nám umožnila vyvěsit pozvánku na tuto akci do aktualit. Pozvánka slouží k tomu, aby ti, co nechtějí sedět v sobotu 7.12. u televize, měli jinou možnost, jak trávit svůj volný čas. V sokolovně se z peněz sokolů udělala například nová fasáda, podlaha, WC, sprchy, nová šatna, chodníky okolo budovy a to není rozhodně málo. Záleží na každém z nás, jak vnímá svět okolo sebe. Někdo nadává na vše a všechny, někdo přiloží ruku k dílu a zdarma pomůže vydělat nějaké peníze pro chod sokolovny. Přeji Vám pevné zdraví.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg