Likvidace bioodpadu v obci • Všem kdo mají prostor doporučujeme likvidovat bioodpad na svém vlastním kompostu a využívat pak kvalitní kompost pro zkvalitnění půdy na své vlastní zahradě. Podrobnosti jak správně kompostovat naleznete ZDE! (www.kompostuj.cz)

kompostovani.jpg

 • Systém likvidace bioodpadu Obce Vrané nad Vltavou umožňuje uložit jakékoliv množství bioodpadu na odpadovém dvoru a to zcela zdarma. Podmínkou je mít uhrazené poplatky za odpady. Velké větve je potřeba upravit tak, aby zabíraly co nejmenší prostor. Podrobnosti o odpadovém dvoru naleznete ZDE!

kontejner_bioodpad.jpg

 • Odvoz bioodpadu prostřednictvím soukromého subjektu. V obci je dost často využívána služba od společnosti Pražské služby, a.s. Tato společnost vyváží bioodpad v pravidelných 14 denních intervalech. Svoz biodpadu touto společností bude ve Vraném nad Vltavou a Skochovicích probíhat vždy v sudou sobotu a poprvé 9. 4.2016 a naposledy 3. 12. 2016.

bioodpad_psas.jpg

 • Vzhledem k navýšení ceny sezónního svozu bioodpadu od spol. Pražské služby, obec poptala spol. FCC  spol. s r.o. (bývalá spol. A.S.A.) , která tyto služby také zajišťuje.

  Společnost FCC nabízí svoz bioodpadu  - sezónní svoz  duben – listopad (1x za 14 dní) = celkem 18 svozů za tyto ceny:
  Nádoba  140 l.   –  774,- Kč s DPH.
  Nádoba  240 l.   – 1.010,- Kč s DPH.
  Nádobu poskytují do pronájmu.
  Podmínkou pro zajištění této služby v naší obci je minimální počet odběratelů v naší obce a to 20 nádob.
  V případě Vašeho zájmu, kontaktujte pro uzavření smlouvy se spol. FCC:  paní Janu Šindelářovou :  tel. 323 601 617,
  email: jana.sindelarova@fcc-group.cz.

  Je na Vašem uvážení, kterou společnost si zvolíte.

  Pokud byste se rozhodli pro změnu, je třeba se spol. Pražské služby Vaší dosavadní smlouvu vypovědět.  Tel: 284 091 888, email.: info@psas.cz.

 


Komentáře


 • 1. 4. 2016 15:09
  Andrea
  FCC

  Zdravim,
  zjistovala jsem u FCC, zda je mozne si objednat celorocni svoz, a neni. Nabizi pouze sezonni. Tak mozna to pro nekoho muze byt dulezita informace - pro nas je to duvod, proc vyuzit Prazske sluzby, i kdyz je cena vyssi.

  Mejte se
  AJ


 • 3. 4. 2016 21:58
  Jana
  svoz odpadu

  Dobrý den,jen chci upozornit na ceny svozu bioodpadu,nám přišla od firmy Pražské služby složenka na sezónní scoz na částku 1248,-vč.DPH na 240 litrovou nádobu,už to máme zaplacsno.Můžete mi vysvětlit cenový rozdíl mezi cenou na webovkách a cenou nám účtovanou?Na stránkách je cena 1010,-Kč vč.DPH.Díky.Pro informaci,na nádobu 120 litrů uvádějí Pražské služby cenu 780,-Kč sezónní svoz.


 • 3. 4. 2016 22:05
  Jana
  svoz odpadu

  Jen dodatek,vím,že se jedná o jinou firmu,ale ten rozdíl u 240 litrové nádoby je dost velký,takže v příštím roce budu hledat jiné řešeni u konkurence,bohužel,letos tahle nabídka přišla dost pozdě.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg