Informace ze zdravotního střediska Vrané nad VltavouInformace z pediatrické ordinace Vrané nad Vltavou k aktuální epidemiologické situaci:

Prosíme o sledování stránek ordinace www.detskylekarvrane.cz

 

Platí klinické vyšetření v ambulanci vždy po telefonickém či mailovém objednání.  

V případě kontaktu Vašich dětí s Covid 19 pozitivní osobou prosíme o rozumnost a trpělivost stran vyšetřování COVID 19.  Konzultaci s námi a testy by měly mít jednoznačně děti, které mají klinické příznaky. Konzultujte nás mailem, do předmětu napište jméno dítěte a ročník narození a připište " klinické potíže ".

V případě kontaktu platí 10 ti denní karanténa, tu jednoznačně respektujte.
Na Covid testy se objednáváte, dle doporučení hygieny,  na 7.-9. den od posledního kontaktu s nemocným člověkem, tímto máme vždy prostor vypsat žádanku a zdravotní stav Vašeho dítěte s Vámi konzultovat. Žádanky odesíláme do centrálního registru, neuvádíme tam místo a čas odběru, žádanky od nás neobdržíte, výsledek vyšetření se do naší ordinace dostane jen z některých laboratoří a s odstupem týdne a více. Výsledky dle typu laboratoře obdržíte Vy za 24-72 hod. Často žádanky nelze odesílat, systém je zahlcen, buďte trpěliví.

Pokud na testy s dítětem nejdete a jste klinicky bez potíží platí zodpovědná 14 ti denní karanténa.

Všem přeju zdraví. 

 

Ingrid Šilhánková, MUDr.

Pediatrická ordinace 

Oblouková 610
252 46 Vrané nad Vltavou

tel.: 257 761 515
www.detskylekarvrane.cz


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg