Informace z obce IV.Datum konání:
3.6.2013

Dnešní zavedená autobusová doprava linky 331 měla v průběhu dne obrovské problémy. Řidiči nerespektovali pokyny dispečera a v několika případech odmítli jízdu do Vraného nebo minimálně jeli až po intervenci z řad cestujících, obce a dispečera. Řidiči budou platově postiženi.

 

Zpráva v 18.17 hod od ROPIDu

 

České dráhy obnovují provoz.

V 18.30 hod pojede dnes z Prahy hl. n. první vlak do Vraného nad Vltavou, do Prahy pojede první vlak ve 21.46 hod. Dále bude jezdit vlak podle jízdního řádu. Vzhledem k tomu, že není zprovozněna stále celá trať 210 (netýká se trati do Prahy, ta je v provozu), dají se očekávat zpoždění. 


Komentáře


 • 3. 6. 2013 19:35
  Josef Vítek
  331

  Jenom na vysvětlenou, nastupoval jsem dnes v 18 hodin v Dolních Břežanech do busu 331, když jsem se zaeptal řidiče, zda jede do vraného, toto potvrdil, ale zarazilo mne, že mi potom, když jsem mu ukazoval cestu ke škole, řekl, že se o tom dozvěděl tím, že před Břežany zavolal dispečera, který mu řekl, že mu to zapomněl říct. Takže by bylo dobré spíše postihnout na platu dispečery firmy VEOLIA a ne chudáky řidiče.


 • 3. 6. 2013 20:49
  Vácav
  Autobus 331

  Pro Vaši informaci.Jiní lidé jedoucí v autobuse 331 v 16 hodin se dožadovali vystoupení ve Vraném nad Vltavou.A však VELMI AROGANTNÍ řidič autobusu č.1247 linky 331 toto odmítl.Nebyl ani ochoten si tuto informaci ověřit u dispečera a prostě to odmítl se slovy "Si na mě stěžujte."Takovéto HOVADO nemá za volantem autobusu nic dělat.Nikoho určitě nastalá situace netěší,ale právě proto by se k sobě alespoň v těchto chvílích lidé měli chovat jinak.Veké díky pak patří paní starostce Filipové,která své povinnosti a práci okolo povodní,jakožto i informovanost zvládá na velikou jedničku.Paní Filipová:DĚKUJEME.


 • 3. 6. 2013 21:34
  Josef Vítek
  Re: Autobus 331

  tak ne všichni řidiči jsou stejní, to je pravda.Ověřit si to měl a rozhodně by neměl být arogantní. Ten náš byl v pohodě, vcelku jsem i jeho rozladění chápal, když tvrdil, že jezdí od 3 od rána. Každopádně pokud by dispečeři toto včas všem řidičům oznámili, bylo by po problému. Na internetu se informace o jízdě do Vraného objevila už dopoledne, takže chyba nastala zřejmě u dopravce.Každopádně také se připojuji k pochvale vedení obce, jak situaci řeší.


 • 3. 6. 2013 21:01
  Lenka
  autobus 331

  Martině Filipové, velké díky! Měla jsem velký problém volat s takovou pitomostí, že řidič autobusu nechce jet do Vraného, ale Vy jste byla klidná, poradila a 2x zavolala zpátky, že by to mělo být zařízené. Když si uvědomím, že řešíte obrovské problémy se spodní částí obce, Vy a Vaše rodina jste povodní také postižení tak prostě smekám klobouk.


grafika_pata.jpg