Informace pro občany - varování před krádežemi!Informace pro občany - varování před krádežemi

Včera v podvečer došlo opět v okolních obcích k vloupáním do domů.

Žádáme proto občany, aby si se zvýšenou péčí zabezpečovali svůj majetek a nedávali zlodějům žádnou sebemenší záminku k vloupání.

Zároveň prosíme všechny občany, aby jakékoliv podezřelé chování ihned ohlásili na telefonní číslo Obecní policie Vestec 739 156 156, 702 277 227 nebo na linku 158.

Na obecním úřadě můžete také  podepsat petici „Jesenická výzva za zajištění bezpečnosti v obcích Středočeského kraje“

Petici naleznete k nahlédnutí ZDE (.pdf)

 

Mgr. Dana Ullwerová
starostka obce


Komentáře


 • 8. 2. 2020 10:15
  Ivo Vavřina
  Kamery

  Tak mě napadá, že kdyby se přidaly dvě kamery na příjezdových silnicích - před statkem a v ulici Březovská, třeba před pilou pana Tomka (před hospodou „U Chvátala“ už je), tak by nebyl možný příjezd do obce bez nahrání kamerami. A vzhledem k tomu, že jsme sledováni stejně na každém kroku, tohle by mohlo snad posloužit dobré věci.


 • 10. 2. 2020 17:57
  Ullwerová
  Kamery

  Pane Vavřino, v rámci regionu Dolnobřežansko se připravuje kamerový systém, který bude mít funkci preventivní a také bude přispívat k objasňování přestupků či trestné činnosti. Systém bude financován z rozpočtu jednotlivých obcí, jeho správu bude zajišťovat Obecní policie Vestec. Obec Vrané nad Vltavou má již připravené sloupy pro instalaci kamer v ulici Vltavská u odbočky do ulice V Ouvozcích, v ulici Březovská (Nová Březová) a v ulici Ke Zvoli. U Mostu Závodu míru ve Zbraslavi bude kamera Dolních Břežan. Výběrové řízení na dodavatele systému by mělo proběhnout v letošním roce.
  Dana Ullwerová


 • 11. 2. 2020 7:00
  Ivo Vavřina
  Re: Kamery

  Díky za odpověď a rychlou reakci. Jen bych nechal na zvážení rozmístění kamer tak, aby se nedalo při příjezdu do Vraného „vykličkovat“ mezi jednotlivými kamerami. Tj. přidat kamery „u statku a pily p. Tomka.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg