Informace pro občany - oprava komunikaceOd pondělí 25.11.2019 začne  oprava nerovností v ulici Březovká v úseku od železničního přejezdu k domu č. p. 333. Provoz nebude přerušen, oprava potrvá asi 14 dní. 


Komentáře


 • 25. 11. 2019 19:32
  Zdeněk
  Oprava

  Dobrý den,
  mohu se zeptat, kdo opravu platí?
  Děkuji za odpověď.


 • 25. 11. 2019 21:41
  kri-TIK
  a co chodníky???

  Je to furt dokola - opravuje se pomalu a strašně - je to vidět na spackaný silnici Vrané-Jarov-Praha, to stavěli njací amatéři pošuci!! co kdybyste udělali konečně nový chodník v Nádraýní k přehradě ??? hlavně že sou tu rosvícení stromků, rádoby bio trhy a posvícení, no jo chléb a hry, dělala to Chvátalka, dělal to Janeček a Filipová, děláte to vy...ať si tu kulturu zaplatí sami, mě stačí televize za svoje ale chodník nepostavim, 65 mi bylo !


 • 28. 11. 2019 12:53
  SHK
  Re: a co chodníky???

  Akce rozsvícení stromečku je přinejmenším z části možná zcela hrazena z příspěvku ČEZ, který provozuje ve Vraném elektrárnu. Což považuji za skvělou ukázku spojení zájmů obce (finanční příspěvek na akci prospěšnou obyvatelům obce) a firem (marketingová propagace), které v obci mají sídlo či provozovnu. Navíc každá akce, která posiluje soudržnost obyvatel a sounáležitost k obci je nesmírně důležitá. Nikdo určitě nechceme, aby se z Vraného stala jen "noclehárna".
  Pro zajímavost - mohl byste sem připojit foto vašeho domu včetně jeho okolí či vašeho vozu, abychom si my hlupáci udělali představu, jak má vypadat skvěle udržovaný majetek?


 • 3. 12. 2019 17:55
  Zdeněk
  Oprava

  Dobrý den,
  mohu se ještě jednou zeptat?
  Opravu platí obec nebo jde o reklamaci?
  Moc děkuji za odpověď.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg