Informace pro občany k epidemiologické situaci
Komentáře


 • 4. 3. 2020 19:36
  Aneta
  Epidemie

  To se neuhlida. Co vim jela pomalu pulka skoly, ja se mam kvuli nezodpovednosti rodicu, kteri to berou s nadhledem bat dat dite do skoly? Pochybuji, ze rodice a deti budou dobrovolne 14 dni v karantene. Uz to vidim, me nic neni, proc bych byl doma. A my deti se boji do skoly, protoze vedi, ze spokuzaci jeli s rodicema do Italie.


 • 6. 3. 2020 10:05
  Zuzana
  Epidemie

  Sice nařízení hezký, ale jak už je výše zmíněno, hlavně učitelský sbor nerespektuje a proslýchá se o opětovném uzavření školy od příštího týdne. A to se asi řekne opět ze dne na den. Takže děti neustále asi budou doma a rodiče učit. Sice můžeme dostat očr, ale jen 60% platu. Navíc asi ne všichni v práci můžeme říkat, že do práce nemůžeme chodit kvůli nefunkční škole. Asi se holt budou muset sloučit třídy a od učit aspoň češtiny apod. Sice na úkor učitelů co neodjely, ale to si budou muset vyřešit sami. A když v karantene onemocní, tak škola bude zavřená, jak dlouho. Minimálně měsíc určitě. Zdravotníci taky nemohou jet všichni pryč, kdo by se staral o nemocné, tak by to měli asi respektovat všichni zaměstnanci, kteří pracují s velkým množství lidí.


 • 6. 3. 2020 20:14
  Marketa
  Re: Epidemie

  Řešit zde to, ze nemam kam dat dítě, kdyz jde svet do "haje" je opravdu ubohe. Snad myslite přeci především na zdraví deti a ne na práci. Holt ne všichni z Vraneho co se vracejí z Italie nejsou tak ohleduplni, aby byli 14 dni doma. Neverim tomu. Osobne bych skolu preventivne na 14 dni zavřela.
  ZDRAVI MAME JEN JEDNO.


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg