Informace pro občany - asfaltování nerovností na místních komunikacíchInformace pro občany - asfaltování nerovností na místních komunikacích

V termínu od 7.4. bude probíhat asfaltování nerovností na místních komunikacích. Komunikace budou ve většině případů průjezdné, pouze tam, kde je zúžený profil, může být provoz dočasně omezen.

Děkujeme za pochopení

Mgr. Dana Ullwerová


Komentáře

Přidat komentář
 • 7. 4. 2020 12:25
  kriTIK
  a co chodník ?

  haló Vážení !!! takže vy sprostě buedete dál záplatovat asfaltku v Nádražní kde bydlím místoi toho aby ste tam udělali pořádnej asfalt a hlavně chodník!! chodník !! hlavně že sou světla podél pěšiny okolo odpadkovýho dvora tam někdo tak chodí ! sem čuměl když sem šel minulej tejden se psem. zase vyhozeny penize jako na terminal když to neni z vašeho je vam to jedno co??? Zlatej Janeček s tim se dalo aspon mluvit ale nova garnitůra, to sou odborníci !


 • 8. 4. 2020 13:24
  St. Drábek
  Re: a co chodník ?

  Kritizovat je tak snadné.
  Investiční náročnost Nádražní a navazující ulice U elektrárny je v řádu mnoha desítek milionů korun a bez dotace to nezaplatíme. Zatímco na terminál a na čističku odpadních vod jsem dotace dostali (dohromady sto miliónů korun), na toto ne.
  A stavte se někdy na úřadě, můžeme to probrat, třeba umíte něco, co nám peníze a realizaci přiblíží. Za pomoc předem děkujeme.


 • 8. 4. 2020 17:45
  kri-TIK
  Re: a co chodník ?

  vážený Drábe ! s vámi ani místní garnitůrou se bavit nechci protože to stojí za hovno už vod komunistů vše se zdražuje a už i za Chvátalky to začlo bejt zaprd... já vás nevolil co bych tam lez! nemůžeme mít někoho chytrýho vzdělanýho v obci jako je pan president ? nechápu co na třista až pětset metrů silničky a kusus chodníku stojí desítky miliónůůů ?? stavíte tu dálnici bóže? nebo pár kamarádům do kapes hm? to ta čistička bude asi s lunaparkem za ty peníze. Janeček se chvástal kdysi u stánku s vínem žeto za dvacettřicet miliónů bude


 • 7. 4. 2020 19:49
  Alena
  Osvetleni

  Ano, predstavte si, ze tudy lide taktez chodi do prace!!! Osvetleni melo byt uz pred doby krale klacka a taktéž chodnik. Osvetleni vyreseno..s chodnikem to neni tak jednoduchy, pokud nesledujes deni kolem sebe ty játro! VYDRZ PRTKA, VYDRZ!


 • 8. 4. 2020 17:40
  kri-TIK
  Re: Osvetleni

  heleďse Paninko,bys mohla nbejt moje vnučka pač 70 mi užbylo....takže si strč to tykání mezi půlky a nechval je určitš v tom jedeš taky


 • 8. 4. 2020 21:07
  Alena
  Veřejná komunikace

  Tak to je smutny, kdyz se neumis v 70letech ani podepsat. Ne kritik, ale... No nic.. Neni jeste po desate hodine PRŤKA :-)
  A muzes si tu obci vest sam, ty inteligente :-)


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg