Informace o změně provozovatele kanalizace a čistírny odpadních vod 

V nejbližších dnech obdrží občané naší obce informativní dopis týkající se změny provozování kanalizace a čistírny odpadních vod od 1. 1. 2016.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení občané,

na základě rozhodnutí zastupitelstva obce Vrané nad Vltavou dochází od 1. 1. 2016 ke změně provozovatele kanalizace a čistírny odpadních vod (ČOV) v naší obci. Do konce letošního roku byla provozovatelem společnost Aquaconsult, spol. s r.o. Od nového roku si provozuje kanalizaci a ČOV obec sama ve spolupráci se společností 1. SčV, a.s., se kterou máme uzavřenou „Smlouvu o poskytování servisu při provozu a údržbě kanalizace a o poskytování služeb týkajících se zákazníků“.

Důležité pro Vás je především to, že tato změna nepřináší žádné navýšení plateb stočného. Zastupitelstvo obce na svém listopadovém jednání schválilo cenu pro stočné i vodné ve stejné výši jako v letošním roce 2015. Cena stočného bude tedy v roce 2016 ve výši 57,50 Kč/m3 vč. DPH. Cena vodného bude v roce 2016 ve výši 36,02 Kč/m3 vč. DPH.  

Jedinou změnou pro Vás bude pouze to, že platby za stočné budete poukazovat na bankovní účet společnosti 1. SčV, a.s., a ne společnosti Aquaconsult, spol. s r.o. U plateb za vodné se nic nemění! Smlouvy mezi Vámi a společností Aquaconsult, spol. s r.o. jsou vypovězeny k 31. 12. 2015. O tom Vás informuje společnost Aquaconsult, spol. s r.o. v oznámení, které je přiloženo k tomuto dopisu. Ve věci nové smlouvy na platbu stočného Vás bude kontaktovat v prvním čtvrtletí roku 2016 společnost 1. SčV, a.s.

V případě dotazů se můžete informovat zde:

Provozování kanalizace a ČOV
Mgr. Dana Ullwerová – 257 713 772
Petr Janeček – 257 713 997

Smlouva + úhrada stočného
Zákaznická linka 1. SčV, a.s. – 840 111 322

Pevně věřím, že přechod na nového provozovatele kanalizace a ČOV proběhne bez větších problémů jak u nás, tak samozřejmě i u Vás. Za případné komplikace se předem omlouváme.

Přeji Vám krásný rok 2016.

                                        Mgr. Dana Ullwerová
                                       starostka obce
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informační dopis naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)

Příloha dopisu - Oznámení o výpovědi smlouvy se společností Aquaconsult, spol. s r.o. naleznete ke stažení ZDE! (.pdf)


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
grafika_pata.jpg