Informace o průběhu výstavby cyklostezky.Práce na cyklostezce pokračují podle plánu. Již je skoro odtěžen všechen materiál, který za mnoho let nanesla na břeh řeka Vltava. V tomto týdnu začnou práce se samotnou výstavbou tělesa cyklostezky, která se buduje v souladu s projektem a v souladu s požadavky Povodí Vltavy. Komunikujeme s odborem dopravy a již teď řešíme dopravní značení a vlastní napojení na komunikaci III/1043. Je nám jasné, že musíme s předstihem vyřešit napojení na komunikaci tak, aby to bylo pro obě strany bezpečné.


Komentáře

Přidat komentář
 • 29. 7. 2014 13:11
  Vašek
  dotaz ?

  NEROZUMÍM VĚTĚ O NUTNOSTI ŘEŠENÍ NAPOJENÍ NA STÁVAJÍCÍ KOMUNIKACI.
  TO NEŘEŠÍ VLASTNÍ PROJEKT ?!?!


 • 29. 7. 2014 14:10
  Martina Filipová
  Re: dotaz ?

  Projekt samozřejmě řeší napojení na komunikaci. Cyklostezka ale bude u přívozu napojena na stávající sjezd, který vede ze silnice dolu k řece. Tento stávající sjezd na komunikaci napojen je, to projekt neřeší. To o čem jsem mluvila je napojení týkající se dopravního značení na silnici III/1043 (dopravní značky, případně jiné technické prostředky).


 • 1. 8. 2014 22:48
  ferda
  Re: dotaz ?

  Když je to napojené od přívozu k silnici tam je to nejhorší úsek proč to nevede pod papírnou?? Co je to za výmysl?? Dekuji


 • 30. 7. 2014 9:43
  Petr
  vodní skůtry

  Dobrý den,

  je nějak řešeno místo u vody v zatáčce, kam zajíždějí auta s vleky? I v době stavby jsem párkrát viděl auta stát u vody.

  děkuji • 30. 7. 2014 9:46
  Petr
  re vodní skůtry

  oprava: špatně jsme se vyjádřil ohledně doby stavby, nemyslel jsem, když stroje pracují, ale o víkendu..


 • 30. 7. 2014 12:43
  Martina Filipová
  Re: re vodní skůtry

  Do těchto míst je oficielně všem, kromě Povodí Vltavy, vjezd zakázán - není to komunikace, ale všichni víme, že realita je a bude jiná. V těchto místech bude podél cyklostezky obrubník zapuštěn tak, aby byl ve stejné výši s terénem a asfaltem a zamezilo se jeho poškození při pojezdu autem. Dnes jsme řešili i dopravní značení. Projektant připravuje návrh takže raději nebudu předbíhat, protože to musí odsouhlasit Policie ČR a odbor dopravy.Dám vědět poté co bude dohodnuto definitivní řešení.


grafika_pata.jpg